Звітують кафедри. Кафедра української мови та літератури.

20
Гру, 2011
  • Головна
  • Новини
  • Звітують кафедри. Кафедра української мови та літератури.

Листопад-грудень завжди дуже багаті на конкурсні випробування, які пропонуються щороку нашим гімназистам і не тільки. Однак цьогоріч наче мішок розв’язався: починалося з обласного конкурсу: «Наш Всесвіт дав чудову мову, бережім її – свою основу!», а закінчилося Всеукраїнським для учнівської молоді ім.. Т. Шевченка.

  Хотілося б поділитися враженнями і прокоментувати здобутки. 9 листопада представницька делегація міської гімназії на чолі з директором Оленою Вальчук та її заступником Любов’ю Комашко вирушила у районну бібліотеку міста на Свято рідної мови, яке організували спільно благодійний фонд Майбутнє Волині» та працівники бібліотеки. За підсумками обласного конкурсу наша гімназія здобула найбільше нагород, однак було за що! Тетяна Гилюта, учениця 7-А, підготувала ескіз-проект пам’ятника української мови, Який викликав неабиякий інтерес у громадськості. Олександра Балабан (7-А) за мультимедійну презентацію «Відсій кукіль – здобудеш зерно» отримала диплом ІІ ступеня і грошову нагороду. Мар’яна Сачик, учениця 6-А класу, зробила аналіз видання молодіжного журналу «Пригоди», за що була нагороджена дипломом ІІ ступеня і грошовою премією. Варто зауважити, що на цьму наші здобутки не закінчуються, бо заохочувальними призами (набором книг та цукерками) були нагороджені Марина Омарова (7-А) за ескіз-проект дорожнього знака  «Stop» мовним покручам»  та Новак Юлія (4-А) за мультимедійну презентацію «Любіть Україну, вишневу свою Україну…». Грошовою нагородою відзначена і Людмила Барановська, яка була керівником і натхненником учнівських робіт.

                       

    Міський етап Міжнародного конкурсу з української мови ім.. Петра Яцика також був для гімназистів успішним, адже ми вибороли аж чотири призових місця із семи можливих. Ірина Сидоренко (7-Б) зупинилися на третій сходинці переможців, Тетяна Кашуба (6-А)  та Юлія Новак (4-А) – на другій, а Мар’яна Місяць (3-А), виборовши пальму першості, буде представляти нашу гімназію на обласному рівні! Тож тобі, Мар’яно, та Вам, Оксано Петрівно, успіхів та перемог!

  Знаменною подією цього річ для гімназії стали перемоги не тільки учнів, а й учителів. Адже вчитель української мови і літератури Наталія Купрійчук, взявши участь у міському конкурсі «Вчитель року – 2011», склала гідну конкуренцію вчителям зі стажем із ЗОШ №12 та НВК №1.

І все-таки була визнана найкращою. Її українська врода, барвиста вишиванка, вчительський запал, професійна майстерність вразили учнів 6-А класу НВК №11, де проходив конкурс. Просто на уроці ці діти побажали нашій Наталії Анатоліївні стати переможцем, їх слова стали пророчими. Залишається тепер побажати нашій учительці перемог на обласному рівні.

 Однак цими здобутками конкурсні випробування не закінчилися, адже ще попереду був одн рубікон – конкурс ім.. Т. Шевченка, до якого готувалися і учні, і вчителі по- особливому, адже тут треба було продемонструвати уміння творчо висловитись на одну із тем, що стосується або творчості, або життєвої долі генія людства. Найкращими в місті були визнані роботи Юлії Новак (4-А) на тему  : «Шевченко в моїй душі..» та Мар’яни Сачик(:-А): «Сучасні уроки Гайдамаків». Тепер Оксана Чак та Людмила Барановська разом братимуть участь в обласному Шевченківському святі – конкурсі. Варто зазначити, що дуже добре знають творчість Т. Шевченка і Ірина Сидоренко (7-Б), яка здобула на конкурсі ІІ місце, та Мар’яна Місяць(3-А) з Діаною Яновець(1-А), які піднялися на третю сходинку п’єдесталу переможців.

 Гідно захистили честь гімназії і наші юніори на міській олімпіаді з української мови і літератури, адже ми маємо І рейтинг серед навчальних закладів Ковеля і цьму завдячуємо Яновець Діані (вчитель КомашкоЛ.М.), Ярославі Нарушинській (вчитель Купрійчук Н.А.), Альоні Сарапіній (вчитель Чак О.П.)

Барановська Л.Л.,

завідувач кафедри української мови

Популярні новини

Безпечний Інтернет

День безпечного інтернету Ця міжнародна календарна подія виникла за сприяння…

Позитивний мікроклімат в педколективі

  19.10.21р.  в ліцеї відбувся круглий стіл «Позитивний мікроклімат в пе…

НАКАЗ про організацію освітнього процесу

НАКАЗ про організацію освітнього процесу Розклад навчальних занять(додаток 1)…

© ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ М.КОВЕЛЯ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ вул. Незалежності, 49, т. (03352) 5-95-08, e-mail: k_mg@i.ua