Звіт проведення тижня математики та інформатики

24
Січ, 2021

Невід’ємною частиною всієї навчально-виховної діяльності нашого ліцею є позакласна робота з предмету. Вона поглиблює знання, розширює кругозір, розвиває творчі здібності, інтелект.

Предметний тиждень – одна з масових форм позакласної роботи, яка сприяє поліпшенню якості знань учнів з математики та інформатики, забезпечує різносторонній розвиток особистості, демонструє зв’язок з іншими науками, викликає інтерес до навчання, виховує в учнів  відповідальність за виконану справу; сприяє створенню атмосфери взаємоповаги між учнями та вчителями. розвиває уміння діяти в нестандартних ситуаціях, виховує самостійність, наполегливість і повагу.

Цьогоріч вперше тиждень математики та інформатики ми проводили в онлайн форматі. Відбувалися заходи  з 18.01 по 22.01.2021 навчального року. Наша робота була наповнена новизною, креативністю, творчістю і великим бажанням.

Заходи були цікаві і захоплюючі. Педагоги запрошували учнів до:

– “Змагання розумів”

– “Математичних перегонів”;

– Онлайн вікторини ;

– Онлайн змагань на різноманітних освітніх порталах;

– У “Математичний кінозал”;

– До творчих проектів “Створення ментальних карт з математики”, «Історія розвитку математики» та «Математика в нашому житті».

Ліцеїсти активно приймали участь у конкурсі з розв’язування логічних задач, в квестах з інформатики, малювали малюнки цифрами, складали вірші та знімали відео ролики.

Кожен захід вирізнявся оригінальністю проведення, цікавим та актуальним змістом, інформаційною насиченістю, відповідав навчально-пізнавальним, розвиваючим та виховним цілям організації освітнього процесу в закладі.

Педагоги для підготовки заходів використовували різноманітні онлайн платформи та ресурси. Найбільш популярними були: Office 365. Forms, logiclike.com, Padlet,  Office 365. SharePoint, google.com/forms, learningapps.org. та інші.

Тиждень пройшов захоплююче, на одному диханні цьому допомогла командна і злагоджена робота вчителів та учнів.

Дякую педагогам МО за творчість, креативність та вміння захоплювати своїм предметом, ліцеїстам за бажання працювати, зацікавленість, згуртованість та взаємоповагу,  самостійність і підтримку.

Голова МО вчителів математики та інформатики Ільюх С.М.

Популярні новини

Безпечний Інтернет

День безпечного інтернету Ця міжнародна календарна подія виникла за сприяння…

Позитивний мікроклімат в педколективі

  19.10.21р.  в ліцеї відбувся круглий стіл «Позитивний мікроклімат в пе…

НАКАЗ про організацію освітнього процесу

НАКАЗ про організацію освітнього процесу Розклад навчальних занять(додаток 1)…

© ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ М.КОВЕЛЯ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ вул. Незалежності, 49, т. (03352) 5-95-08, e-mail: k_mg@i.ua