Звіт про проведення предметного тижня фізичної культури у Ковельському ліцеї імені Олени Пчілки

05
Жов, 2020
  • Головна
  • Новини
  • Звіт про проведення предметного тижня фізичної культури у Ковельському ліцеї імені Олени Пчілки

З метою пропаганди  здорового способу життя із 21.09 по 25.09. в  ліцеї проходив предметний тиждень фізичної культури та спорту.  Загалом девіз цьогорічного предметного тижня  – «Рух – на противагу пандемії!»

Під час проведення тижня  робота вчителів фізичної культури, а також класних керівників була спрямована на:виховання в учнів ціннісної орієнтації на здоровий спосіб життя; покращення  здоров’я; придбання необхідних знань в галузі фізичної культури і спорту; залучення учнів  до систематичних занять фізичною культурою і  спортом; виховання  колективізму  і взаємодопомоги, дисциплінованості, сміливості, наполегливості, завзятості, витримки, спортивного  азарту,  взаємовиручки і підтримки.

Старт предметному тижню задав челендж під назвою «Ми здорові і спортивні!» Кожен класний колектив запропонував свій комплекс фізичних вправ та спортивно-музичних композицій. Активісти центру спорту та туризму ініціювали спортивні естетичні дійства у кожному класі. Підсумок челенджу – створення відеоролика з матеріалами напрацювань кожного класного колективу ліцею.

Протягом предметного тижня головами сектору спорту і туризму на чолі з організатором Савчук Х.Ю. було організовано рухливі перерви для учнів 5-6 класів.

У рамках уроків фізичної культури було проведено веселі конкурси та естафети. Мета – придумати власні проекти спортивно-оздоровчих ігор ліцеїстами, придумати назви міні-команд і  в подальшому –  застосовувати ці напрацювання на уроках фізичної культури. Цікавими доробками поділились учні 6-А класу («Хто швидше?»), 6-Б класу («Мандрівка м’яча»).

22 вересня команда ліцеїстів на чолі із тренером Горбуновим Є.С. взяла участь у міських змаганнях зі спортивного орієнтування.

У ході предметного тижня у рамках уроків фізичної проходили  змагання із баскетболу серед хлопців 11-Б класу (вчитель Шкурупій А.В.) та змагання із волейболу між командами дівчат 11-А класу. За результатми змагань відзначено кращих спортсменів класів.

(Григорович Ю,, Шкадюк А., Стрельчук М., Белінський В. – 11-А клас).

Цікавою була презентація новоствореного гуртка «Фітнесаеробіка» для ліцеїстів 5-6 класів (тренер гуртка – Кравчук Т.П.)

Організовані для наймолодших ліцеїстів змагання «Веселі старти» (вчитель Тарасенко Л.М.) дали змогу виявити спортивно обдарованих учнів і задали стимулу для подальших спортивних звершень. Під час перерв учні мали змогу займатися настільним тенісом.

Загалом девіз цьогорічного предметного тижня  – «Рух – на противагу пандемії!» Усі заходи та відеоролик челенджу «Ми здорові та спортивні!»предметного тижня фізичної культури і спорту систематизовано і опубліковано на офіційному сайті гімназії.

Популярні новини

Безпечний Інтернет

День безпечного інтернету Ця міжнародна календарна подія виникла за сприяння…

Позитивний мікроклімат в педколективі

  19.10.21р.  в ліцеї відбувся круглий стіл «Позитивний мікроклімат в пе…

НАКАЗ про організацію освітнього процесу

НАКАЗ про організацію освітнього процесу Розклад навчальних занять(додаток 1)…

© ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ М.КОВЕЛЯ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ вул. Незалежності, 49, т. (03352) 5-95-08, e-mail: k_mg@i.ua