Зі спортивними перемогами!

21
Тра, 2013
 Традиційно теплою сонячною весняною порою розпочався сезон міських спортивних змагань. Особливо плідними вони стали для вихованців секції спортивного орієнтування під керівництвом тренера Тарасенка Леоніда Михайловича. За підсумками суддівської колегії, наша гімназійна збірна стала володарем абсолютної першості міста зразу у 2-х вікових групах – молодшій і старшій. Переможцями і призерами цих перегонів стали: Стичук Артем (7-Б клас) та Гульчук Андрій (5-Б клас) – 1-е місце; Пінчук Богдан та Гусар Анна(5-Б клас) –2-е місце; Лавринчук Богдан(5-Б клас) – 3-є місце. Гімназисти суттєво поповнили скарбницю грамот та дипломів і у змаганнях з легкої атлетики. Так, Шкурупій Олександра (5-Б клас) виборола 1-е місце з бігу на дистанції 200 м, учень цього ж класу Сметюх Василь здобув дипломи у 2-х видах змагань: стрибках у довжину – 2-е місце та бігу на дистанції 100 м  — 3-є місце. На дистанції 200 м та 400 м відзначився Куклінський Дмитро (4-Б клас), зайнявши відповідно 2-е та 3-є місце. Збірна команда учнів 6-7 класів посіла переможне 1-е місце в естафеті .  Гімназисти 8-9 класів  Куклінський Дмитро, Сметюх Василь, Шкурупій Олександра та Степанюк Наталія вибороли у цьому виді 2-е місце. Учень 3-Б класу Прокопчук Юрій зайняв 1-е місце з бігу на дистанції 60 м і 2-е місце — зі стрибків у довжину. Костюкевич Павло (2-Б клас) посів 3-є місце у міжнародному пробігу, присвяченому Дню Перемоги. Юні спортсмени гімназії вже вкотре гідно представили наш навчальний заклад, виправдавши сподівання тренерів Тарасенка Л.М., Свиридюка С.С., Шкурупія А.В., всього педагогічного та учнівського колективу. Нових Вам, друзі, перемог!