Зберігаємо традиції

23
Гру, 2020
У грудні у нашому закладі панує особлива атмосфера: наближаються новорічні свята та День народження нашого Ліцею.Щороку учнівське співуправління реалізовує творчий проєкт,який має назву
 “Віват,Ліцею,Віват”. Час змін,який зараз триває,не вплинув на наші добрі традиції:на старостаті було затверджено план реалізації проєкту.Кожен учнівський колектив вибрав собі справу, яку реалізовував.Відбулися тематичні години спілкування,учні виконували завдання Вікторини “Чи знаєш ти історію свого навчального закладу?”, готували творчі роботи,прикрашали класні кімнати та Ліцей, створювали святкові відеопривітання.
Наймолодші учні Ліцею були прийняті у “юні ліцеїсти”.
Старости класів Міндер Олександра (5-А) та Васейко Вероніка (5-Б) підготували звіт про діяльність колективів та фотозвіт
 “Скарбничка добрих справ”. Королева Знань зі своєю командою талановитих учнів привітали юних ліцеїстів і побажали їм наполегливо працювати, вірити в себе і у свій талант, мріяти, дотримуватись правил академічної доброчесності; бути добрими і дружніми.
У 5- Б класі відбулися творчі майстер-класи.Підготувати їх і провести допомагали батьки Дарчич Т.Г.  та Самохвалова Н.С.
А колектив 5-А класу зібрався в актовій залі на свято Миколая. Діти отримали Миколайчики,виготовили новорічні сувеніри , і зробили святкові колективні фото.

Популярні новини

Безпечний Інтернет

День безпечного інтернету Ця міжнародна календарна подія виникла за сприяння…

Позитивний мікроклімат в педколективі

  19.10.21р.  в ліцеї відбувся круглий стіл «Позитивний мікроклімат в пе…

НАКАЗ про організацію освітнього процесу

НАКАЗ про організацію освітнього процесу Розклад навчальних занять(додаток 1)…

© ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ М.КОВЕЛЯ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ вул. Незалежності, 49, т. (03352) 5-95-08, e-mail: k_mg@i.ua