Засідання педагогічної ради «Використання ІКТ в управлінській діяльності та освітньому процесі»

08
Тра, 2020
  • Головна
  • Новини
  • Засідання педагогічної ради «Використання ІКТ в управлінській діяльності та освітньому процесі»

Нещодавно відбулася он-лайн педрада «Використання ІКТ в управлінській діяльності та освітньому процесі». Усі члени педагогічного колективу долучилися до участі у ній. Приємно відзначити, що ніхто не залишився байдужим до обговорення питань, винесених на дане засідання. Доповідач Комашко Л.М. наголосила,  що прискорення темпів розвитку суспільства є головною проблемою сучасної освіти. Шкільна освіта не може відставати від сучасного життя, його вимог і тенденцій інноваційного розвитку. Впровадження в освіту ІКТ сприяє удосконаленню організації освітнього закладу, управління ним і, відповідно, підвищенню якості освіти. Застосування інформаційних технологій у системі управління освітою є особливо необхідним, оскільки саме управлінські рішення спроможні змінити всю систему в цілому, а від їх правильності та своєчасності залежить ефективність системи освіти. Нині основним критерієм ефективності використання нових інформаційних технологій у навчальному закладі є не наявність  чи чисельність комп’ютерів, а створення єдиного інформаційного простору. Заступник директора з НВР розповіла про особливості використання ІКТ в управлінській діяльності гімназії та освітньому процесі, важливість такого потужного ресурсу, як Microsoft Offise 365, проаналізувала, які саме освітні платформи,  програми  чи інтернет-сервіси, мобільні додатки, інформаційні ресурси використовуються педагогами закладу,  у яких формах  проводять он-лайн тестування та здійснюють зворотній зв’язок. Педагоги кожної предметної методичної комісії користуються своїми методичними ресурсами, оскільки цього вимагає специфіка їхніх предметів. Про особливості дистанційного навчання відповідно до нормативних документів розповіла директор закладу Вальчук О.І. Про досвід використання ІКТ, особливо в умовах карантину, проблеми, з якими зіткнулися та особливостями оцінювання  поділилися голови ПМК Купрійчук Н.А., Гарбуз В.Р., Самчук Л.Г., Сметюх О.С., Велимчаниця Н.Ю., Ільюх С.М. Члени педагогічного колективу погодилися з тим, що не менш важливим є навчання самого педагогічного колективу, який має бути обізнаний і з інформаційною культурою, і з інформаційними технологіями навчання, тому є необхідність створення науково-методичного проекту «Використання ІКТ в сучасних умовах».

По другому питанню заслухали заступника директора з НВР Комашко Л.М., яка ознайомила з листом МОН «Про проведення підсумкового оцінювання та організованого завершення 2019-2020 навчального року», зокрема, наголосила на особливостях оцінювання.

Про третьому питанню виступила директор гімназії Вальчук О.І., яка ознайомила з роботою у Всеукраїнському експерименті «Демократична школа» в умовах карантину.

Комашко Л.М.

Популярні новини

Безпечний Інтернет

День безпечного інтернету Ця міжнародна календарна подія виникла за сприяння…

Позитивний мікроклімат в педколективі

  19.10.21р.  в ліцеї відбувся круглий стіл «Позитивний мікроклімат в пе…

НАКАЗ про організацію освітнього процесу

НАКАЗ про організацію освітнього процесу Розклад навчальних занять(додаток 1)…

© ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ М.КОВЕЛЯ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ вул. Незалежності, 49, т. (03352) 5-95-08, e-mail: k_mg@i.ua