Закликаємо весну – долучаємося до традицій

14
Бер, 2021

Коли на календарі вже весна, а за вікном ще не відступає зима, хочеться якомога швидше закликати тепло. Одним зі способів це зробити є долучитися до свята Масниці. Масниця, рідше Масляниця, Сиропуст, Колодій, Бабський тиждень – давня слов’янська традиція. Наші предки вважали: чим краще вони проведуть зиму та зустрінуть весну, тим урожайнішим буде рік, а їх оминуть усілякі хвороби.

12 березня учні 5Б класу долучилися до святкування Масниці. Напередодні приготували млинці з різноманітними начинками: фруктами, ягодами, медом, варенням, сиром… У п’ятницю відбувся тематичний урок української мови. Ліцеїсти не лише скуштували млинці та посмакували чаєм з обліпихою та м’ятою, а й дізналися багато нової інформації про традиції святкування Масниці, символіку свята, поділилися родинними рецептами. Удосконалювали вміння правильно висловлювати свої думки, розвивали культуру мовлення, виконували синтаксичний розбір речень на соціокультурну тему.

Висловлюємо вдячність батькам ліцеїстів, які поділилися з дітьми секретами приготування млинців та допомогли їм у цьому занятті. Сподіваємося, що після цього уроку весна прийде швидше!

Оксана Комашко

Переглядів: 45 | Добавив: kovelgim | Рейтинг: 0.0/0 | 

Популярні новини

Безпечний Інтернет

День безпечного інтернету Ця міжнародна календарна подія виникла за сприяння…

Позитивний мікроклімат в педколективі

  19.10.21р.  в ліцеї відбувся круглий стіл «Позитивний мікроклімат в пе…

НАКАЗ про організацію освітнього процесу

НАКАЗ про організацію освітнього процесу Розклад навчальних занять(додаток 1)…

© ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ М.КОВЕЛЯ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ вул. Незалежності, 49, т. (03352) 5-95-08, e-mail: k_mg@i.ua