З глибоким корінням, з високим гіллям!

25
Тра, 2020
Тиждень родинного виховання в КЗ «Ковельська міська гімназія імені Олени Пчілки».
Як описати щастя дитини?.. Для нього не треба багато: щоб поруч була мама, підтримував тато. Не передати словами те особливе, світле, що народжується в нашій душі, коли ми згадуємо тепло рідного сімейного гнізда. Найрідніші люди допоможуть дитині відчути себе захищеною і щасливою, а відтак – успішною у школі і в житті. Як дерево тримається корінням, так і наша велика гімназійна родина – життєдайними пагонами сім’ї кожного гімназиста.
Скарби є заховані в землі, розташовані на поверхні, а є і такі, які передаються від серця до серця. з покоління в покоління. До таких скарбів належить дерево родоводу сім’ї Пархомуків, яке стало рукотворною окрасою їх світлої оселі. «Наше родинне дерево, – стверджує гімназистка 5-А класу Пархомук Яна, – це пам’ять роду, яку не можливо забути, чи знехтувати». Особливою окрасою гімназійної світлиці є дерево родоводу класних колективів (витвір художника і скульптора Шкварок Інни В’ячеславівни) Це – паростки надії: ті, які навчаються нині і ті, що випустила у життя гімназія.
Ще одним символом нашого родинного єднання є рушники. Їх багато. Вони сяють скрізь. Барвисті і колоритні вишиті обереги класів з іменем кожного гімназиста прикрашають гімназійні стіни. Рушники переливаються різнобарв’ям на турботливих руках мам і бабусь під час родинних зустрічей. А скільки праці вкладено бабусею Сачко Владислави ( 2-А клас) Мизовець Надією Григорівною у вишитий образ Кобзаря, що зустрічає кожного, хто переступає поріг нашої актової зали! Через відчуття роду і завдяки йому людина приходить до світлого образу Батьківщини, до щирих, глибоких і чесних роздумів про найістотніший, найголовніший сенс людського життя.
Родина – це велике щастя та благословіння. Життя кожної із родин наших гімназистів – це свій особливий і неповторний світ. Неоціненним на сьогоднішній далеко не простий день є внесок окремих сімей у збереження життя і здоров’я людей (родини Самчуків, Григол, Сеників, Цимбал, Шевченків…) Хтось у сімейному колі перечитує раритетні літературні збірки. Інші – захоплюються подорожами і жваво діляться неповторними враженнями. Хтось створює кулінарні шедеври із гарбузів, яблук, інших смаколиків, які вже не раз були високо оцінені на наших благодійних ярмарках, кав’ярнях, фестивалях. Родини Павлючиків і Костючиків (2-А, 2-Б) – продовжують родинну справу бджолярства. Сім’я Костюкевичів показує гарний приклад, колективно підтримуючи спортивну форму! Народними українськими оберегами прикрашене обійстя родини Поліщуків.
Яскрава родинна фантазія органічно втілюється у рукотворних шедеврах на виставках декоративно-прикладного мистецтва (родина Тищук Дарії – 3-А клас), Сачук Олександри, Дейнеки Ірини (2-Б), Бабенкова Олександра (4-Б). Запам’ятались глядачам неповторні акорди виступів сімейного ансамблю у складі Середи Анастасії та її батьків. Не менш запам’ятовуються і ті мами й тата, які щиро вболівають за успішні виступи на олімпіадах, творчих конкурсах, турнірах, захистах наукових робіт, допомагають морально (родини Шлюєвих, Тусь, Григоровичів, Стасюків, Сиротюків, Ковальчуків і ще багато інших)
Лагідний місяць травень…Вже набираються сил молоді пагони майбутнього яблуневого гімназійного саду, виплеканого у мірях і висадженого спільно батьками і вчителями…Цей сад неодмінно буде квітучим і багатим на щедрі плоди. А разом з ним – такою ж квіточою і багатою істинним добром буде уся наша велика гімназійна родина – з глибоким корінням, з високим гіллям!

Популярні новини

Безпечний Інтернет

День безпечного інтернету Ця міжнародна календарна подія виникла за сприяння…

Позитивний мікроклімат в педколективі

  19.10.21р.  в ліцеї відбувся круглий стіл «Позитивний мікроклімат в пе…

НАКАЗ про організацію освітнього процесу

НАКАЗ про організацію освітнього процесу Розклад навчальних занять(додаток 1)…

© ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ М.КОВЕЛЯ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ вул. Незалежності, 49, т. (03352) 5-95-08, e-mail: k_mg@i.ua