Візит в Європу

12
Гру, 2013

 Гімназисти неодноразово були учасниками освітньо-культурної програми  «Візит в Європу» в рамках проекту «Інтеграція без кордонів» та відвідали чимало європейських країн: Польщу, Німеччину, Францію, Австрію, Угорщину, Чехію, Австрію, Нідерланди, Італію. Учасники програми мають унікальну можливість розширити свій кругозір, познайомитися з визначними місцями найбільших міст Європи, європейськими цінностями, звичаями, традиціями та вдосконалити комунікативні вміння з іноземної мови. Своїми враженнями від поїздки поділилися учні 6Б класу Віталій Гарбуз, Ірина Тусь, Олександр Ящук.

     Відвідавши Берлін як учасник навчально-культурної програми «Візит в Європу», я мав можливість познайомитися з унікальними місцями туристичної привабливості цього чудового міста, серед яких символ Берліну – Бранденбурзькі ворота, німецький парламент – Рейхстаг, резиденція уряду – Червона ратуша, найбільша протестантська церква Німеччини – Берлінський собор, центральна вулиця міста – Унтер-ден-Лінден та багато інших визначних місць. Цікаво було на власні очі побачити легендарну Берлінську Стіну, один із найвідоміших символів Холодної війни та поділу світу, яка  проіснувала більше 28 років, розділяючи Західний та Східний Берлін. Загальна протяжність Берлінської Стіни становила 155 кілометрів.

Віталій Гарбуз

     Побувавши у Дрездені, я зрозуміла, що це – прекрасне місто, як для відпочинку, так і для шопінгу. Там було настільки гарно, чисто, затишно і комфортно, що хотілося залишитися назавжди. Дрезден багатий визначними місцями. Деякі з них ми відвідали. А саме: Дрезденську картинну галерею Старих майстрів (саме тут можна побачити шедеври Рафаеля, Рембранта, Тиціана, Джорджоне, Ван Эйка). «Сікстинська Мадонна» Рафаеля вразила мене не лише своєю величчю, а й геніальною простотою. Ми мали можливість відвідати фізико-математичний музей та музей фарфору, а також насолодитися неповторністю архітектури Цвінгера, Фрауенкірхе (церкви св. Марії) та собору св. Трійці.  На мою думку, кожен у цьому місті знайде щось своє, побачить багато нового, цікавого і особливого для себе.

Ірина Тусь

     Найбільше мені сподобався Амстердам, адже це місто є одним з найпопулярніших туристичних атракцій у світі. Дехто називає Амстердам  Північною Венецією, інші – Новим Вавилоном. Красу і чудову привабливість надають місту центральна площа Дам, Королівський палац, знаменитий амстердамський залізничний вокзал, побудований на дев’яти тисячах палях, плаваючий квітковий ринок, площа Рембрандта, музей Мадам Тюссо, музей Ван Гога та інші пам’ятки  старовинної архітектури. Знаменитий музей діамантів, чаруючі канали та, звичайно ж, вулиця “Червоних ліхтарів” – все це просто перехоплювало подих.

Ящук Олександр

Популярні новини

Безпечний Інтернет

День безпечного інтернету Ця міжнародна календарна подія виникла за сприяння…

Позитивний мікроклімат в педколективі

  19.10.21р.  в ліцеї відбувся круглий стіл «Позитивний мікроклімат в пе…

НАКАЗ про організацію освітнього процесу

НАКАЗ про організацію освітнього процесу Розклад навчальних занять(додаток 1)…

© ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ М.КОВЕЛЯ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ вул. Незалежності, 49, т. (03352) 5-95-08, e-mail: k_mg@i.ua