Відлуння вчительського свята

11
Жов, 2020

Осіннє небо, вкрите журавлями.

Осіннє свято – тихе і святе.

Учителько , ви світлий образ мами,

Дитячих доль відлуння золоте.

По-родинному  тепло, із любов`ю та щирістю дитячих сердець привітали учні  в  День учителя своїх наставників. Уже традиційно  ранок для винуватців свята розпочинається з незабутньої атмосфери, яку дарують випускники, зустрічаючи вранці на порозі рідної школи.

Проте цей ранок був для мене особливо щемливим, адже там, за дверима, стояли мої випускники, діти, яких я сім років тому за руку привела в цю школу. Важко передати, як багато значить для вчителя вдячний погляд його учня, а коли на тебе так дивляться очі усіх дітей, то  розумієш: «Усе не дарма, ти на своєму місці у цьому житті».

Щира вдячність нашим учням  за щирі й теплі слова, за шану вчительської праці, батькам –  за виховання дітей,  за розуміння й підтримку. Наша співпраця дозволяє досягати найвищих результатів, бути найкращими та щасливими разом.

«Святковий день  вчителя може розпочатися з кави під мелодію саксофона», – так вирішили наші креативні учні. Але то був лише початок свята. Наступний подарунок –  не менш непередбачуваний, адже учнівське співуправління самостійно організувало навчальний процес: вчителями у цей день стали випускники-одинадцятикласники.

Уже декілька днів поспіль чуємо ми, учителі, від учнів 5-7 класів запитання: «Коли ще прийдуть на урок 11-класники?» Чи не хороший знак, щоб запитати у наших випускників: «Що ж такого особливого було на  ваших уроках, чим ви так захопили учнів? Чекаємо на зізнання та поради».

Ми ж розуміємо, що цей сміливий крок – це насамперед готовність наших дітей братися за будь-яку справу, не боятися відповідальності та вирішувати все самому, дослухаючись до мудрих порад. Це, на мою думку, і є метою роботи сучасного колективу, який виховує креативних учнів із гнучким критичним мисленням та творчим підходом до справи.

Святковий концерт після такого легкого робочого дня – ще один ковток щастя, бо наповнив він наші душі радістю та гордістю за дітей, які зуміли так чуттєво та ніжно, з добрим гумором та щирою любов`ю передати нам свою вдячність.

Хочеться побажати Вам, наші любі учні, не розгубити на життєвих стежинах сердечну доброту  та щирість, глибину почуттів та теплоту душі, бережіть себе та шануйте людей навколо себе!

Дякуємо за свято!

Зоя Приступчук, учитель української мови і літератури.

Популярні новини

Безпечний Інтернет

День безпечного інтернету Ця міжнародна календарна подія виникла за сприяння…

Позитивний мікроклімат в педколективі

  19.10.21р.  в ліцеї відбувся круглий стіл «Позитивний мікроклімат в пе…

НАКАЗ про організацію освітнього процесу

НАКАЗ про організацію освітнього процесу Розклад навчальних занять(додаток 1)…

© ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ М.КОВЕЛЯ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ вул. Незалежності, 49, т. (03352) 5-95-08, e-mail: k_mg@i.ua