Відбулася зустріч з науковцем

29
Січ, 2016

Колектив міської гімназії вже протягом  4-х років співпрацює з Інститутом обдарованої дитини НАПН України. Наші педагоги щороку беруть участь у семінарах, конференціях, які організовує керівництво інституту, запрошуючи всіх небайдужих до проблем обдарованості освітян України і зарубіжжя.

Одним із важливих напрямів співпраці з Інститутом є запровадження Проектування навчально-виховного процесу в комп’ютерному комплексі «Універсал». Засновником і організатором запровадження цієї інноваційної технології в Україні є Киричук В.О. – кандидат педагогічних наук, завідувач відділу проектування розвитку обдарованості Інституту обдарованості  дитини АПН України, доцент кафедри психології управління Університету  менеджменту освіти АПН України.

14 січня 2016 р. Валерій Олександрович Киричук особисто прибув в місто Ковель для зустрічі з вчителями. Протягом дня науковець провів декілька зустрічей з різними групами слухачів і протягом кожної розмови він був переконливим, аргументованим.

Вже о 830 науковець розпочав свій робочий день в міській гімназії, провівши оперативну нараду з директорами двох сусідніх закладів: міської гімназії і ЗОШ №1.

Наступні 1,5-2 години науковець працював з групою заступників директорів і практичними психологами обох шкіл. Серед цієї групи були педагоги, які вже не перший рік співпрацюють з Валерієм Олександровичем, були і такі, які вперше слухали науковця з окресленої теми. Киричук В.О. зумів бути цікавим для кожного присутнього цієї групи.

Після короткої перерви, о 1310, розпочалась зустріч науковця з широким загалом педагогів з двох сусідніх шкіл. Протягом двох годин Валерій Олександрович розповідав про мережу навчальних закладів, які вже повністю працюють за системою проектування навчально-виховного процесу в системі «Універсал», розповідав про зацікавленість цією технологією у Польщі, Білорусії, Росії. Присутні педагоги могли ознайомитись із зразками різноманітних планів  роботи однієї з шкіл міста Києва, яка працює за комплексом «Універсал».

Після лекційного заняття, класні керівники обох закладів продовжили спілкування з науковцем у кабінеті інноваційних технологій №24, де Валерій Олександрович за допомогою технічних засобів демонстрував на екранні фрагменти діагностики різних шкіл, коментував наявні доробки вчителів гімназії, вносив рекомендації щодо удосконалення роботи. Вчителі мали змогу задати питання, одержати змістовну відповідь.

Зустріч, дещо, затяглась у часі, але ніхто не поспішав її завершити. Всім було цікаво. Однак, невблаганний час спливає.

На завершення співрозмови, спілкування між науковцем і педагогами-практиками, присутні педагоги дякували за надану можливість спілкування з науковцем, висловлювали надію, що у нас обов’язково цей проект запрацює.

 

Заступник директора з НМР

Квятковська К.І

Популярні новини

Безпечний Інтернет

День безпечного інтернету Ця міжнародна календарна подія виникла за сприяння…

Позитивний мікроклімат в педколективі

  19.10.21р.  в ліцеї відбувся круглий стіл «Позитивний мікроклімат в пе…

НАКАЗ про організацію освітнього процесу

НАКАЗ про організацію освітнього процесу Розклад навчальних занять(додаток 1)…

© ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ М.КОВЕЛЯ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ вул. Незалежності, 49, т. (03352) 5-95-08, e-mail: k_mg@i.ua