Вчителі англійської мови – агенти змін.

06
Бер, 2017

2 березня 2017 в Адміністрації Президента відбулася церемонія нагородження фіналістів проекту, тренерів «Вчителі англійської- агенти змін», який проводився спільно з громадською організацією Go Global та Британською Радою в Украіні. На захід була запрошена вчитель англійської мови гімназії, Бурим Н.В., яка з вересня по листопад минулого року проводила навчальні тренінги з підвищення рівня викладання англійської мови для 25 вчителів м. Ковеля та району.

На заході були присутні Президент Петро Порошенко разом з дружиною Мариною Порошенко, які передали сертифікат Благодійного Фонду Петра Порошенка на виплату стипендій вчителям – учасникам проекту «Вчителі англійської мови – агенти змін», у рамках національної кампанії «Україна Speaking».

Директор Британської Ради в Україні Саймон Вільямс, говорячи про проект Go Global зазначив, що для нього велика честь працювати в Україні і з українцями: «Це фантастично. Це велика честь для Британської Ради співпрацювати з Фондом Порошенко в цьому проекті. І ми бачимо успішну його реалізацію, а саме збільшення кількості людей, які вже говорять англійською».

«Участь у цьому проекті допомогла змінити ставлення багатьох вчителів до процесу викладання іноземної мови в наших школах. Нові методики дають можливість зробити дітей активними учасниками навчального процесу , а сам урок –цікавим, мотивуючим та комунікативно спрямованим. Діти зможуть отримати більш сучасну та якісну освіту , щоб стати конкурентноспроможними в майбутньому,»- говорить Бурим Н.В.

Популярні новини

Безпечний Інтернет

День безпечного інтернету Ця міжнародна календарна подія виникла за сприяння…

Позитивний мікроклімат в педколективі

  19.10.21р.  в ліцеї відбувся круглий стіл «Позитивний мікроклімат в пе…

НАКАЗ про організацію освітнього процесу

НАКАЗ про організацію освітнього процесу Розклад навчальних занять(додаток 1)…

© ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ М.КОВЕЛЯ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ вул. Незалежності, 49, т. (03352) 5-95-08, e-mail: k_mg@i.ua