Участь в українсько-польсько-німецькому воркшопі для мультиплікаторів та мультиплі- каторок міжнародних молодіжних проєктів

11
Гру, 2020
  • Головна
  • Новини
  • Участь в українсько-польсько-німецькому воркшопі для мультиплікаторів та мультиплі- каторок міжнародних молодіжних проєктів
8-10 грудня учитель іноземних мов ліцею В.Р.Гарбуз взяла участь в українсько-польсько-німецькому воркшопі для мультиплікаторів та мультиплі- каторок міжнародних молодіжних проєктів, який проходив онлайн на платформі Zoom.
Воркшоп, який об’єднав понад 40 учителів та представників молодіжних організацій з України, Польщі та Німеччини, був організований Польсько-Німецьким Молодіжним Співробітництвом (ПНМС) у співпраці з Іншою Освітою та за підтримки Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.
Під час зустрічі модератори ознайомили учасників з платформою TRIYOU, розповіли, як працює фасилітація онлайн, поділилися найкращими прикладами міжнародних онлайн-обмінів, запропонували ефективні цифрові інструменти. Учасники майстерні також мали змогу знайти партнерів для майбутніх проєктів.

Популярні новини

Безпечний Інтернет

День безпечного інтернету Ця міжнародна календарна подія виникла за сприяння…

Позитивний мікроклімат в педколективі

  19.10.21р.  в ліцеї відбувся круглий стіл «Позитивний мікроклімат в пе…

НАКАЗ про організацію освітнього процесу

НАКАЗ про організацію освітнього процесу Розклад навчальних занять(додаток 1)…

© ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ М.КОВЕЛЯ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ вул. Незалежності, 49, т. (03352) 5-95-08, e-mail: k_mg@i.ua