Участь в педагогічному обласному семінарі керівників закладів нового типу

18
Кві, 2013
  • Головна
  • Новини
  • Участь в педагогічному обласному семінарі керівників закладів нового типу

Обласний семінар зібрав 46 керівників закладів нового типу Волині. Він був ініційований та організований Богданович Ольгою  Іванівною, начальником відділу дошкільної та загальної середньої освіти управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації та Роговською  Ларисою Іванівною, головним спеціалістом відділу дошкільної та загальної середньої освіти управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації.

Відкрила семінар Богданович О.І., привітавши всіх учасників із важливою подією у житті освітян. Адже кожний такий семінар це крок вперед у професійному розвитку педагогічних колективів, це запозичення досвіду, обмін ідей та спілкування директорів, котрі стали міцною дружною родиною.

З вітальним словом звернувся до освітян  Прокопів І.Я., заступник міського голови, розповів про перспективи соціально-економічного розвитку міста, Бичковський В.В., начальник управління освіти виконавчого комітету Ковельської міської ради, розповів присутнім про розвиток освіти міста Ковеля, зазначив позитивні зміни, досягнення та перспективи розвитку. Толстіхіна Г.А., директор Волинської обласної Малої академії наук, ознайомила присутніх з досягненнями юних науковців Волині та їх наставників і зокрема Ковельської міської гімназії. Софія Шкварок учениця 11 класу виборола І місце на Всеукраїнському конкурсі-захисті наукових робіт. Директор гімназії Вальчук О.І. презентувала роботу закладу з проблеми «Створення освітнього середовища для розвитку обдарувань кожної дитини в умовах гімназії».

З досвіду роботи поділились Велимчаниця Н.Ю., завідувач кафедри світової літератури та суспільних дисциплін, яка представила засідання літературно-мистецької кав’ярні «Цей старовинний і вічно юний романс», Гарбуз В.Р., керівник Шкільного європейського клубу розповіла про діяльність клубу як орієнтир на європейську інтеграцію,  Ільюх С.М., завідувач кафедри математики, Самчук Л.Г., завідувач кафедри природничих наук, розповіли про роботу кафедр щодо створення освітнього середовища, для розвитку обдарувань кожної дитини, Котюк І.В., завідувач кафедри іноземних мов,-  про «Використання ресурсів освітнього середовища для розвитку філологічної обдарованої особистості».

Квятковська К.І., заступник директора з НМР, ознайомила з роботою наукового товариства «Еврика» яка є складовою частиною роботи з обдарованими дітьми. Презентували свої науково-дослідницькі роботи юні обдарування, члени учнівського наукового товариства «Еврика». Зубрицька Софія представила роботу з української літератури «Моделювання художніх образів пір року у збірці Л.Костенко «Річка Геракліта» (кер. Барановська JI.Л);Кость Маргарита – з російської літератури «Структурні елементи античної трагедії в драматургії Марини Цвєтаєвої», (кер. Царенко P.M.); Зіневич Веніамін – з математики «Знаходження розв’язків у цілих числам многочленів третього степеня від двох змінних» (кер.Купрійчук П.Т.);Дмитрук Роман – з економіки «Проблеми та перспективи розвитку ринку вантажних автомобільних перевезень в Україні» (кер. Ростун В.І.). Богданович О.І. вручила подяку Волинської обласної державної адміністрації управління освіти і науки Вальчук О.І., за створення належних умов для проведення ІІІ етапу ХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Варто зазначити ще одне значне досягнення: команда «Ерудит» нашої гімназії (Дмитрук Роман, Приймак Володимир, Зіневич Веніамін, Коваль Дмитро, Бовгиря Руслана) нагороджена дипломом Міністерства освіти і науки, Національною академією наук України та Малою академією наук України за досягнення у ІІІ Всеукраїнській Інтернет-олімпіаді «Відкрита природнича демонстрація», диплом підписаний Президентом Національної академії наук України Б.Патоном та Президентом Малої академії наук С. Довгим.

Присутні були вражені вітанням учнівського колективу, який підготувала завідувач кафедри естетичного виховання Сметюх О.С. Яскраві виступи вокального гурту «Глорія», хору «Первоцвіт», тріо у складі Дарчич Анастасії, Якубович Тамари, Рябчук Анастасії, ­­­­­­­­­­­­­­­­­солістів Марчук Анни та Суріної Анни, з піснею «Лялька» виступила учениця 1(5)А класу Купрійчук Соломія, дует у складі вчителя музики Сметюх О.С. та Трофімович Крістіни, припали до серця всім учасникам семінару.  Також гості змогли відвідати музей гімназії, де юні екскурсоводи  Герасимчук Діана та Ядигіна Поліна під керівництвом Царенко Р.М. проводили екскурсію, розповідали про історію розвитку закладу. Учасники семінару ознайомились з виставкою захоплень наших гімназистів, котру організувала заступник директора з виховної роботи Рижко Р.С. Методичний, кабінет історії, світової літератури, музики, англійської мови, фізики, географії, математики, інформатики та інформаційних технологій вразили гостей своїм естетичним виглядом та дидактичними наповнюванням

Ми вдячні за співпрацю Бичковському В.В., начальнику управління освіти виконавчого комітету Ковельської міської ради, Товстизі О.В.,головному спеціалісту управління освіти,  Верчук С.С. завідувачу міським методичним кабінетом  в організації семінару та директорам спеціалізованої школи №3 ім. Лесі Українки Власюк Г.І, НВК «ЗОШ І-ІІІст.№11-ліцей» Сидорук Г.О., та НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №13-колегіум» Філіпчуку С.А.

Популярні новини

Безпечний Інтернет

День безпечного інтернету Ця міжнародна календарна подія виникла за сприяння…

Позитивний мікроклімат в педколективі

  19.10.21р.  в ліцеї відбувся круглий стіл «Позитивний мікроклімат в пе…

НАКАЗ про організацію освітнього процесу

НАКАЗ про організацію освітнього процесу Розклад навчальних занять(додаток 1)…

© ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ М.КОВЕЛЯ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ вул. Незалежності, 49, т. (03352) 5-95-08, e-mail: k_mg@i.ua