Участь у відео конференції по програмі Generation Global

08
Кві, 2021

2 квітня учні 9А та 9В класів О.Садовська, І.Воздіган, І.Фільова, А.Збойчик, А.Плєшкова, Б.Козак, М.Урбановський, Д.Шиманський, О.Ткачук, В.Потейчук, а також учні 8А класу взяли участь у  відео конференції по програмі Generation Global на тему “Essentials of Dialogue: Festivals”. Нашими партнерами у заході, який відбувався англійською мовою, стали учні школи SMP (Junior High) Labschool Cibubur з Індонезії, острова Балі. Фасилітатором конференції була представниця команди Generation Global – Ноніка Кохбар. Присутні мали змогу висловити свої думки щодо національних свят, історії їх походження, особливостей святкування, традиційних страв, а також поміркувати, як ці свята пов’язані із формуванням цінностей та вірувань людей. Було цікаво дізнатися, як індонезійці святкують  Ньєпі – балійський «день тиші». Це державне свято в Індонезії, є днем мовчання, посту й медитації. У цей день майже повністю відсутнє освітлення; це день без розваг, без подорожей, а іноді й без розмов і їжі. Результатом цих заборон є те, що зазвичай галасливі вулиці й дороги Балі порожні, немає шуму від телевізорів і радіоприймачів, ознак активності не видно навіть всередині будинків.

На наступний день після Ньєпі, відомого як «Запалювання вогню», соціальна активність швидко відновлюється. Сім’ї і друзі збираються, щоб попросити вибачення один у одного і разом виконати певні релігійні ритуали.
Перед днем Ньєпі балійці носять по вулицях скульптури ого-ого, які в кінцевому підсумку спалюють або тієї ж ночі, або через декілька днів.

Усі присутні висловили сподівання на майбутні зустрічі.

Популярні новини

Безпечний Інтернет

День безпечного інтернету Ця міжнародна календарна подія виникла за сприяння…

Позитивний мікроклімат в педколективі

  19.10.21р.  в ліцеї відбувся круглий стіл «Позитивний мікроклімат в пе…

НАКАЗ про організацію освітнього процесу

НАКАЗ про організацію освітнього процесу Розклад навчальних занять(додаток 1)…

© ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ М.КОВЕЛЯ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ вул. Незалежності, 49, т. (03352) 5-95-08, e-mail: k_mg@i.ua