Участь педагогів гімназії у ХХІV обласній виставці дидактичних і методичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів Волині»

07
Кві, 2019
  • Головна
  • Новини
  • Участь педагогів гімназії у ХХІV обласній виставці дидактичних і методичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів Волині»

02 квітня 2019 року у Волинському інституті післядипломної педагогічної освіти відбулося закриття ХХІV обласної виставки дидактичних і методичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів Волині».

У закритті виставки взяли участь Плахотна Людмила Володимирівна, начальник управління освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації; Олешко Петро Степанович, ректор Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти, та Вітюк Валентина Василівна, проректор з науково-методичної роботи Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти.

Відзначено 190 робіт та нагороджено дипломами I, II та III ступеня. Серед переможців – педагоги КЗ «Ковельська міська гімназія імені Олени Пчілки»: у номінації «управлінська діяльність» Вальчук Олена Іванівна, директор гімназії, нагороджена дипломом II ступеня, Квятковська К.І., заступник директора, нагороджена дипломом II ступеня. У номінації «математика» Ільюх Світлана Миколаївна, вчитель математики, нагороджена дипломом III ступеня.

У рамках закриття виставки працювали воркшопи (майстерні продуктивної праці) «Сучасні тренди в освіті. Ділимось досвідом». На практичному занятті у номінації «управління навчальними закладами» ділилась досвідом Вальчук Олена Іванівна з питання «Демократизація освітнього середовища в системі управління якістю освіти». На практичному занятті у номінації «математика» Ільюх Світлана Миколаївна представила свій досвід з питання «Тестові роботи з алгебри та геометрії 8 клас за програмою поглибленого вивчення математики».

Варто відмітити, що педагогічними працівниками закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та професійно-технічної освіти, районних і міських методичних кабінетів, Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти представлено 624 робіт за номінаціями:

  • природознавство – 302 (біологія – 85, екологія – 13, хімія – 49, географія ‑ 75, природознавство – 10, фізика – 62, астрономія – 8);
  • математика – 155;
  • освіта дітей з особливими потребами – 69 (спеціальна освіта – 32, інклюзивна освіта – 37);
  • управління закладами освіти – 74.

Членами журі відзначено новизну та актуальність тем робіт, представлених на виставку, практичне спрямування методичних посібників, рекомендацій та розробок, авторських програм спецкурсів, курсів за вибором, факультативів і гурткових занять, електронних навчальних посібників тощо. Виставка сприяє створенню умов для вдосконалення фахової майстерності педагогічних кадрів, популяризації перспективного педагогічного досвіду, впровадженню новітніх технологій у педагогічну практику, ознайомленню громадськості Волині з досягненнями педагогічних колективів області.

Популярні новини

Безпечний Інтернет

День безпечного інтернету Ця міжнародна календарна подія виникла за сприяння…

Позитивний мікроклімат в педколективі

  19.10.21р.  в ліцеї відбувся круглий стіл «Позитивний мікроклімат в пе…

НАКАЗ про організацію освітнього процесу

НАКАЗ про організацію освітнього процесу Розклад навчальних занять(додаток 1)…

© ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ М.КОВЕЛЯ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ вул. Незалежності, 49, т. (03352) 5-95-08, e-mail: k_mg@i.ua