Тиждень іноземної мови

06
Гру, 2015

Вивчення англійської та німецької мов – процес складний, але багатогранний і цікавий. Але варто замислитись, що саме англійська мова є неповторним засобом спілкування між людьми різних національностей. Оволодіння іноземною, а саме англійською мовою є потребою часу. Під час вивчення англійської  та німецької мов ми знайомимось з традиціями і звичаями інших народів та переконуємось у неповторності власної української культури.
Метою проведення тижня іноземної мови є удосконалення знань, вмінь та навичок отриманих на уроках, розширення світогляду та ерудиції учнів; розвиток їх творчих здібностей, самостійності, естетичних смаків; виховання любові й шанування людей свого рідного краю і країн, мова яких вивчається, а також формування вміння концентрувати увагу, логічно викладати думки, заохочувати учнів до роботи над собою; виховувати інтерес до вивчення їноземних  мов.

Заходи розпочалися з четверга, 19.11. Гімназія стала місцем проведення семінару-практикуму з питань підготовки учнів до ДПА та ЗНО з англійської мови за участю представників ЛРЦОЯО. У семінарі брали участь вчителі всіх шкіл міста. Вальчук О.І., Горкун Г.О., Гарбуз В.Р., Компанієць Ж.І..Котюк були серед присутніх.

Старший  методист освітньо-методичного центру Пірсон-Дінтернал Олена Міходуй та методист Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Алла Юрченко провели серію методичних освітніх заходів для вчителів англійської мови Волинської та Рівненської областей  на тему «Teaching Writing for Exams: Особливості навчання писемного мовлення учнів старших класів у підготовці до ЗНО з англійської мови 2016».

Заходи проводились в рамках Угоди про співпрацю між Львівським регіональним центром оцінювання якості освіти і видавництвом «Пірсон Ед’юкейшен», та Меморандуму про взаєморозуміння та співробітництво підписаного Представництвом “Пірсон Ед’юкейшн” та Міністерством освіти і науки України  23  червня 2015 року.

Під час заходів Алла Юрченко окремо зупинилась на важливих питаннях, що допоможуть вчителям якісно підготувати учнів до ЗНО 2016, а саме  “Особливості проведення ЗНО з англійської мови у 2015 році. Аналіз виконання абітурієнтами завдань тесту ЗНО”.

Фотозвіт про зустріч можна подивитися за посиланням. http://pearson.com.ua/-/conferences.html?conferenceId=2588

Наступного дня, у п’ятницю, 20.11 на базі гімназії пройшов міський семінар-тренінг вчителів англійської мови «Використання інформаційно-комунікативних технологій на уроках іноземних мов».

Відкриті уроки були проведені Душенко Т.І  та Гарбуз В.Р.  Горкун Г.О. провела заняття – тренінг “Teaching Speaking through Video”. Також учителя міських шкіл мали нагоду бути присутніми на відео-конференції “Festivals.Celebrations”, яку провела Гарбуз В.Р. в рамках участі у програмі eTwinning.

Учні  7 класів (вчитель Компанієць Ж.І.) підготували й провели інформаційне повідомлення «English-SpeakingWorld. Holidays. » та організували розваги для молодших учнів гімназії.

Порада Л.Т. разом із учнями 2 –А, 3 – А, 4 – А, 5 – А, 6 – А організувала й провела позакласний розважальний захід – програму «Deutsch mitSpaβ. Весела німецька».

Вікторина  “In the world of English”, проведена у 1 – Б кл Горкун Г.О, дала можливість найменшим гімназистам дізнатися багато нового й цікавого про країни, мову яких вони вивчають.

У четвер, 26. 11  учні  4 – А кл., вчитель Горкун Г.О, підготували та розповіли учням про   традиції святкування «Thanksgiving Day».

Головною подією тижня став Благодійний ярмарок « Від усього серця», в якому прийняли участь учні 1 – А,1 – Б, 2 – Б, 3 – А, 3 – Б, 4 – Б, 5 – А, 6 – А кл. Всі виручені кошти будуть передані на Схід. Також у цей день пройшли всеукраїнські олімпіади «Грінвіч» та «Олімпус».

Учні  5 – А кл разом із Душенко Т.І. організували телеальманах «День американського мультфільма».

Музично-літературне паті , яке організували і провели вчителі Котюк І.В., Гарбуз В.Р., Бурим Н.В., Вальчук О.І. разом із учнями  1-А, 2 – Б, 3 – А, 4 – А, 3 – А дало можливість учням розкрити свої таланти , а також дізнатися багато цікавого  та нового.

Підведено підсумки тижня та нагороджено подяками самих активних учасників.

Учні із задоволенням виконували цікаві завдання та намагалися бути кращими.

Дякуємо учням школи за активну участь у проведенні тижня!​

Популярні новини

Безпечний Інтернет

День безпечного інтернету Ця міжнародна календарна подія виникла за сприяння…

Позитивний мікроклімат в педколективі

  19.10.21р.  в ліцеї відбувся круглий стіл «Позитивний мікроклімат в пе…

НАКАЗ про організацію освітнього процесу

НАКАЗ про організацію освітнього процесу Розклад навчальних занять(додаток 1)…

© ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ М.КОВЕЛЯ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ вул. Незалежності, 49, т. (03352) 5-95-08, e-mail: k_mg@i.ua