Тиждень фізичної культури і спорту

27
Вер, 2016

Місяць вересень традиційно відзначився проведенням у гімназії предметного Тижня фізичної культури і спорту. Першими розгорнули калейдоскоп спортивних пристрастей наймолодші гімназисти 1-х класів, які взяли участь  у Всеукраїнському Олімпійському уроці, що проводився у міському парку культури й відпочинку імені Лесі Українки. Учні та педагоги мали нагоду переглянути інформаційну виставкову  стіну «О, спорт! Ти –мир!»  про чемпіонів, які прославили Україну на олімпіаді  в Ріо-де-Жанейро.

Фаворитами змагання з баскетболу серед хлопців 5 – 6 математичних  класів (тренер Тарасенко Л.М.) стали Коссак Андрій (18 голів) та Шеремета Роман (16 голів). Бездоганною технікою володіння та передачі м’яча відзначились у цьому цікавому поєдинку гімназисти Кравчик Нікіта (6-Б клас) та Денисюк Ігор (5-Б клас). Уперше на гімназійному майданчику продемонстрували кмітливість і спритність команди 1-х гімназійних класів у спортивному квесті , організованому вчителем фізичної культури Горбуновим Є.С.

Активісти учнівського співуправління Мигуля Ірина та Музичук Юлія підготували радіогазету про нашу землячку, ковельчанку Тетяну Коб – чемпіонку України з боксу, учасницю Олімпіади -2016.

Учні 6-х гімназійних класів зустрілися із параолімпійським чемпіоном, членом збірної команди України з футболу Віталієм Романчуком.  Зі сцени палацу учнівської молоді спортсмен поділився враженнями від перебування в Бразилії та розповів, як  його команді дісталась перемога.

Завершився предметний тиждень фізичної культури і спорту виїзним тренуванням учасників загальногімназійної команди зі спортивного орієнтування  в селі Бахів Ковельського району під керівництвом Тарасенка Л.М.

Популярні новини

Безпечний Інтернет

День безпечного інтернету Ця міжнародна календарна подія виникла за сприяння…

Позитивний мікроклімат в педколективі

  19.10.21р.  в ліцеї відбувся круглий стіл «Позитивний мікроклімат в пе…

НАКАЗ про організацію освітнього процесу

НАКАЗ про організацію освітнього процесу Розклад навчальних занять(додаток 1)…

© ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ М.КОВЕЛЯ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ вул. Незалежності, 49, т. (03352) 5-95-08, e-mail: k_mg@i.ua