Табір лідерів учнівського самоврядування «Сокіл»

08
Чер, 2016

З 28.05.2016 р. по 03.06.2016 р. педагог-організатор Черняк Ольга Степанівна та учні 6-Б класу Музичук Юлія та Пилипчук Ірина взяли участь у таборуванні у Славську, яке організувала всеукраїнська асоціація лідерів учнівського самоврядування  «Сокіл».

Учасниками таборування стали педагоги та учні тих гімназій, які входять до  асоціації ВГУ (Відроджених Гімназій України),а саме: гімназії м. Києва, Одеси, Запоріжжя, Тернополя, Скадовська, Чорноморська, Володимирця, Львова, Летичева, Вилкова, Немирова та Ковеля.

За час перебування у таборі кожен заклад  презентував своє місто, гімназію та роботу учнівського співуправління. Діти взяли участь у семінарах-тренінгах на тему «Хто такий лідер і які його якості» та «Яким має бути учнівське самоврядування в школі».

30 травня усі учасники «Соколу» здійснили сходження на гору Захар Беркут, а 1 червня – на гору Маківка, де прийняли присягу «Соколу» і отримали посвідки дійсного члена всеукраїнської асоціації лідерів учнівського самоврядування, а також іменні сертифікати за три подолані Карпатські вершини від «Сокола-батька»

31 травня було обрано Сокіл-булаву, тобто управління асоціації лідерів, до якої увійшла і наша учениця – Юлія Музичук.

Це таборування стало для всіх великим досвідом у роботі учнівського самоврядування, а також принесло масу емоцій, нових знайомств та незабутніх вражень.

Популярні новини

Безпечний Інтернет

День безпечного інтернету Ця міжнародна календарна подія виникла за сприяння…

Позитивний мікроклімат в педколективі

  19.10.21р.  в ліцеї відбувся круглий стіл «Позитивний мікроклімат в пе…

НАКАЗ про організацію освітнього процесу

НАКАЗ про організацію освітнього процесу Розклад навчальних занять(додаток 1)…

© ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ М.КОВЕЛЯ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ вул. Незалежності, 49, т. (03352) 5-95-08, e-mail: k_mg@i.ua