Свято Книги разом із Видавництвом Старого Лева.

28
Гру, 2017

Буккросинговий рух у Ковельській гімназії активно розгортається, на цей час налагоджена співпраця з видавництвом Старого Лева у Львові, яке святкувало своє 15-річчя, з чим від імені усіх читачів привітав наших друзів вітальною листівкою учень 6-Б класу Нікіта Кравчик. У свою чергу  видавництво вирішило зробити й нам подарунок до Дня святого Миколая, надіславши підбірку книг на різдвяну тематику, а також оригінальні листівки від Старого Лева. Це й стало приводом улаштувати свято української Книги в нашій гімназії, щоб привітати її з Днем народження.

Спільно з бібліотекарем Мочарською Є.О. був розроблений сценарій Свята, до якого були залучені учні 2-3 класів, класні керівники та батьки. У фойє гімназії зібралися пошановувачі української книги, щоб переглянути презентаційні матеріали про досягнення наших друзів — видавництва Старого Лева. Далі учні ділилися своїми враженнями від прочитаних книг, розповідаючи про Івана Силу, про таємниці зміїної голови та підводного човна,  Поліанну, про відьом на мітлі із книги В.Рутківського, слово мала й активна мама Юлії Тарасової, яка багато читає й закликає до цього свою родину.

Наступним етапом свята став інтерактивний конкурс-квест «У пошуках скарбів», право участі мали активні читачі та переможці міських олімпіад з 3-А та 3-Б класів, маршрутом команд опікувалися класні керівники Приступчук З.В. та Купрійчук П.Т. Кожна команда віднайшла книгу-скарб – це повісті С.Талан та М. Дочинця. Оскільки на святі була присутня мама Олега Сметюха, заступник директора з виховної роботи НВК № 11, то прийняли рішення про передачу естафети буккросингу в цей навчальний заклад нашого міста, а книги зі свята стануть символом-подарунком учням дружньої школи.

Цікавим для присутніх став Парад літературних  героїв, радо діти зустрічали Джека Горобця у виконанні Влада Донця, Шерлока Холмса (Маркел Пузанський), Пеппі Довгу Панчоху (Софія Григола), Принцесу Жасмин (Анастасія Цалай), Привида (Юлія Тарасова), Фіону та Гаррі Потера (Калуш Ольга, Валя Бобер), матір Федька Халамидника, яку талановито зіграла Анастасія Філон.

Найактивніші учасники дійства взяли участь у конкурсі, де потрібно було викласти із печива «Буковки» відоме українське прислів’я про книгу. Учні, батьки без усяких труднощів створили рядки «книга вчить, як на світі жить», «книга – джерело знань».

На святі раділи за дітей, закликаючи їх дружити з книгою, батьки Зінчука Антона, Шкадюк Ангеліни, Цалай Анастасії, Олега Сметюха. Хочеться подякувати видавництву Старого Лева за подарунки, адже кожен клас отримав нову книгу: «Викрадачі вічності» — 2-Б, «Таємниці катакомб» — 3-Б, «Чат для дівчат» — 3-А, «Хто проти суперкрутих?» — 2-А, окрім цього, старшокласники мають можливість прочитати книгу Т.Малярчук « Забуття», яку було визнано Книгою року, а куратору гімназійного буккросингу Барановській Л.Л. видавництво надіслало персональний подарунок «13 різдвяних історій».

                                      Людмила Барановська, заступник директора з НМР

Популярні новини

Безпечний Інтернет

День безпечного інтернету Ця міжнародна календарна подія виникла за сприяння…

Позитивний мікроклімат в педколективі

  19.10.21р.  в ліцеї відбувся круглий стіл «Позитивний мікроклімат в пе…

НАКАЗ про організацію освітнього процесу

НАКАЗ про організацію освітнього процесу Розклад навчальних занять(додаток 1)…

© ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ М.КОВЕЛЯ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ вул. Незалежності, 49, т. (03352) 5-95-08, e-mail: k_mg@i.ua