Світ мікромініатюри Миколи Сядристого

26
Вер, 2018

Його мистецтво таке ж незбагненне, як безмежність Всесвіту. Мікросвіт, який він створив, дивує людей планети. Його витвори настільки малі, що просто мініатюрами назвати їх мало, довелося вигадати нове слово – «мікромініатюра». Його шедеври, які можна побачити лише в мікроскоп, виготовлені на рівні, ще недосяжному для сучасних технічних засобів. Їх своїми руками та власною технологією створив наш геніальний сучасник Микола Сергійович Сядристий.

Днями у рамках декади предметів художньо-естетичного циклу в унікальній бібліотеці відбулася зустріч із бібліотекарем центральної районної бібліотеки Ольгою Василівною Бичковською, яка підготувала для старшокласників пізнавальний мистецький журнал «Світ мікромініатюри Миколи Сядристого».

Найменший у світі «Кобзар» Т.Г. Шевченка, музичні інструменти із макового зерняти, портретна галерея «кісточково-зернової» серії, найменші у світі шахи, макет пивного заводу із золота і платини, «Троянда у волосині», макети мікро-кораблів та вітряків…Мистецтво Миколи Сядристого обійшло всі континенти, залишаючи незабутні враження серед глядачів різних країн світу. Упродовж багатьох років митець досліджує тоталітарні режими. На цьому поприщі зажив визнання одного із найсумлінніших українських дослідників. Особливим об’єктом його історичних досліджень став Голодомор 1932 – 1933 років в Україні. Підсумок багаторічної праці – книги «Комуно-марксизм», «Ідеологія державного терору».

Популярні новини

Безпечний Інтернет

День безпечного інтернету Ця міжнародна календарна подія виникла за сприяння…

Позитивний мікроклімат в педколективі

  19.10.21р.  в ліцеї відбувся круглий стіл «Позитивний мікроклімат в пе…

НАКАЗ про організацію освітнього процесу

НАКАЗ про організацію освітнього процесу Розклад навчальних занять(додаток 1)…

© ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ М.КОВЕЛЯ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ вул. Незалежності, 49, т. (03352) 5-95-08, e-mail: k_mg@i.ua