Слава цих днів не вмре, не загине…

23
Жов, 2018

За таким девізом учнівський колектив гімназії працював у жовтні. Особливим змістом були наповнені заходи, присвячені Дню захисника України. У класних колективах відбулися тематичні години спілкування. Учні 1-2 класів активно долучилися до акції «Напиши лист солдату». Крім листів, гімназисти намалювали малюнки та створили графітки на патріотичну тему.

Учениця 1-А класу Наумчик Наталія та учениця 4-А класу Король Каріна стали активними учасниками міського конкурсу малюнків на військово-патріотичну тематику.

Хлопчики 1-А,1-Б, 1-В класів змагались у традиційному конкурсі «Козацькі забави». Кожна команда обрала курінного отамана ,придумала свій девіз, а кожен козак- псевдо. Юні козаки і куліш варили ,і у розвідку ходили та змагались у спортивних конкурсах .Переможцем стала команда хлопчиків 1-Б класу.

А от старшокласники гімназії, які є членами Всеукраїнської громадсько-патріотичної організації «Сокіл» готуються до щорічного таборування лідерів організації, яке відбудеться у м. Києві 25-27 жовтня.

Популярні новини

Безпечний Інтернет

День безпечного інтернету Ця міжнародна календарна подія виникла за сприяння…

Позитивний мікроклімат в педколективі

  19.10.21р.  в ліцеї відбувся круглий стіл «Позитивний мікроклімат в пе…

НАКАЗ про організацію освітнього процесу

НАКАЗ про організацію освітнього процесу Розклад навчальних занять(додаток 1)…

© ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ М.КОВЕЛЯ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ вул. Незалежності, 49, т. (03352) 5-95-08, e-mail: k_mg@i.ua