Семінар-практикум «Особливості підходу до учнів з різними типами темпераменту при організації особистісно-зорієнтованого навчання»

13
Лис, 2019
  • Головна
  • Новини
  • Семінар-практикум «Особливості підходу до учнів з різними типами темпераменту при організації особистісно-зорієнтованого навчання»

Згідно річного плану роботи Ковельської міської гімназії 13 листопада 2019 року практичним психологом Мельничук О. Б. був проведений психолого-педагогічний семінар-практикум «Особливості підходу до учнів з різними типами темпераменту при організації особистісно-зорієнтованого навчання».

Педагоги ознайомилися з основними характеристиками типів темпераменту та рекомендаціями щодо роботи з дітьми кожного типу темпераменту. В практичній частині семінару для закріплення знань виконали арттерапевтичну вправу «Намалюй …», де схематично асоціативно зобразили кожен з чотирьох типів темпераменту; визначили за допомогою експрес-анкети свій тип та обговорили сумісність різних людей за темпераментом.

Знання, отримані на даному семінарі, допоможуть педагогам краще зрозуміти дітей; організувати максимально ефективне навчання ,враховуючи вроджені особливості темпераменту своїх учнів.

Інформаційні матеріали по семінару розміщені в інформаційній довідці «Темперамент» в рубриці Каталог файлів.

Популярні новини

Безпечний Інтернет

День безпечного інтернету Ця міжнародна календарна подія виникла за сприяння…

Позитивний мікроклімат в педколективі

  19.10.21р.  в ліцеї відбувся круглий стіл «Позитивний мікроклімат в пе…

НАКАЗ про організацію освітнього процесу

НАКАЗ про організацію освітнього процесу Розклад навчальних занять(додаток 1)…

© ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ М.КОВЕЛЯ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ вул. Незалежності, 49, т. (03352) 5-95-08, e-mail: k_mg@i.ua