Розвиваємо читацьку компетентність під час канікул

30
Січ, 2023

   Відбулися Вечірки привидів відомих людей у 5-А та 5-Б класах як результат буккросингового руху в класах за І семестр. Учні мали прочитати по 5 книг із серії «Видатні особистості України та світу» на вибір, щоб ознайомитися з секретами успіху видатних людей, а на вечірці відповідали на запитання привидів, яких зіграли учні 9-А класу. На вечір були запрошені батьки п’ятикласників та дев’ятикласників, вони готували подарунки своїм дітям та «привидам» за активність та артистичність. Учні 5-их класів отримали квитки-запрошення, які виготовила Данилюк Валерія, учениця 9-А.

   Учні 9-А класу вибрали собі ролі або вид діяльності, щоб допомогти організувати захід. Так Катерина Борисюк працювала з музичним матеріалом, який супроводжував вихід привидів, роль музичного продюсера вона виконала бездоганно. Учитель музики Сметюх Олена позитивно відгукнулася про роботу учениці, яка успішно закінчила музичну школу. Кубська Сніжка зголосилася виготовити нагородні медалі та оформити залу свічками, адже захід відбувався в напівтемряві, а також вона випробувала себе в ролі фотокореспондента. Таку ж роль виконувала і Сачук Олександра, яка фільмувала учасників дійства у 5-А класі. Решта учнів прочитали книги та працювали стилістами, щоб створити образ відповідного героя. Так Приймаченко Олена бездоганно зіграла роль художниці Марії Приймаченко, Катерина Васковець перевтілилася в образ Роксолани настільки природно, що викликала бурхливі оплески присутніх. Коко Шанель нам представила Козоріз Соломійка, її капелюшок полонив глядачів, а Долбік Артем настільки правдиво зіграв роль Ілона Маска, що сам від себе не очікував такого перевтілення. Катерина Троцюк представила Кузьму Скрябіна так, що здобула прихильність п’ятикласників, Валерія Лобановського зіграв Мирослав Яренчук, тепер молодші хлопці не відходять від нього на перервах. Стів Джобс у виконанні Юлії Дудки був дуже граційним, а Леонід Каденюк в інтерпретації Сашка Серка запам’ятався не тільки скафандром, а й цікавими запитаннями. Грайливого Чарлі Чапліна винесла на суд глядачів кумедна Анна Ридза, цей образ їй дуже пасував. Надовго запам’ятають присутні ефектну появу на уявному автомобілі пана Форда, якого грала Анна Ігоніна. Рудоволосий Цукерберг з’явився перед глядачами з зухвалим посвистом, це Софія Лавренчук так оригінально представляла творця Фейсбуку. Іванна Королік «залетіла» в залу під звуки гелікоптера, оскільки грала роль Сікорського. Христина Павлючик підготувала такий костюм та перуку, що її не впізнали навіть однокласники в образі Ейнштейна. Кіндер Софійці довелося грати дві ролі, вона перевтілювалася в Леонардо да Вінчі та Теслу, оскільки захворіли однокласники. Така ж доля випала і Катерині Літвінчук, вона готувала не тільки образ Марії Кюрі, а й Білла Гейтса. Дівчата справилися бездоганно, їм вдалося зачарувати глядачів.

Таким чином, ми мали можливість пересвідчитися, наскільки уважно прочитали п’ятикласники тексти, наскільки сміливо вони вступали в словесний двобій з «привидами», а старшокласники теж почерпнули для себе цікавий матеріал та випробували свій акторський талант. Окрім цього, молодші школярі здружилися з дев’ятикласниками, така взаємоінтеграція є дуже цінною як для учнів так і для класних керівників Сметюх Олени (9-А), Ольги Плєшкової (5-А), Тетяни Кравчук (5-Б), адже вони мали можливість побачити своїх учнів в іншій іпостасі. Сподіваюся, що такі канікулярні дійства, особливо в різдвяний час, стануть у нашому ліцеї славною традицією.

     Учитель української літератури Людмила Барановська

Популярні новини

Безпечний Інтернет

День безпечного інтернету Ця міжнародна календарна подія виникла за сприяння…

Позитивний мікроклімат в педколективі

  19.10.21р.  в ліцеї відбувся круглий стіл «Позитивний мікроклімат в пе…

НАКАЗ про організацію освітнього процесу

НАКАЗ про організацію освітнього процесу Розклад навчальних занять(додаток 1)…

© ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ М.КОВЕЛЯ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ вул. Незалежності, 49, т. (03352) 5-95-08, e-mail: k_mg@i.ua

0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x