Родиною до Лесиної «Лісової пісні»

22
Лют, 2022

20 лютого до дня народження Лесі Українки учні 8-А класу Ліцею імені Олени Пчілки разом з батьками, вчителями    відвідали виставу «Лісова пісня» Волинського обласного музично-драматичного театру ім.Т.Г. Шевченка. Під час перегляду ми  усією родиною ще раз доторкнулися до творчості Дочки Прометея, до українського поетичного слова.

 Драма-феєрія «Лісова пісня», яка написана Лесею Українкою у 1911 році у м. Кутаїсі лише за три тижні, є шедевром світового значення. 

Вистава «Лісова пісня» переповнена лірикою, ніжністю, зіставленням природного й людського, а також широким використанням міфічних і фольклорних образів, фантастичних елементів, пристрастю і філософією.

Діти і дорослі були вражені цікавою постановкою, яскравими декораціями та костюмами, а також професійною грою акторів театру.

Вистава залишила у всіх лише позитивні враження! Сюжет актуальний і на сьогоднішній день, під масками містичних персонажів ховаються реальні люди, тому вистава проймає до глибини душі, заставляє переживати разом з персонажами, провокує думки і займає почуття: як дитячі, так і батьківські.

Вогонь Лесиних пісень палає більше 150-ти  років і палатиме у наших серцях вічно!

Олена Сметюх

Популярні новини

Безпечний Інтернет

День безпечного інтернету Ця міжнародна календарна подія виникла за сприяння…

Позитивний мікроклімат в педколективі

  19.10.21р.  в ліцеї відбувся круглий стіл «Позитивний мікроклімат в пе…

НАКАЗ про організацію освітнього процесу

НАКАЗ про організацію освітнього процесу Розклад навчальних занять(додаток 1)…

© ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ М.КОВЕЛЯ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ вул. Незалежності, 49, т. (03352) 5-95-08, e-mail: k_mg@i.ua

0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x