Різдвяний ярмарок

26
Січ, 2016

У січні з ініціативи адміністрації у Ковельській міській гімназії відбувся  різдвяний ярмарок, який був особливим, адже продавали  вареники з різноманітною начинкою: з сиром (солоним та солодким), капустою, картоплею, м’ясом, лівером, грибами та традиційний український узвар.

У стінах закладу панував різдвяний настрій від святкової атмосфери ярмарку, колядок, щедрівок, що звучали протягом перерв, декорацій (стіл у вестибюлі був оздоблений у народному стилі, на ньому, окрім мисок з варениками, стояли і дідух, і глечики з узваром, і старовинні підсвічники, і композиції з квітів, над декором майстерно попрацювала секретар гімназії Дубій Наталія.

Про мету та особливості цього ярмарку нам розповіла директор гімназії Олена Вальчук: «Нам прийшла думка об’єднати всю гімназійну родину  єдиною ідеєю. Цією ідеєю була добра справа, адже Різдво – це не тільки святкування, але й привід зробити добро ближньому. Вареники робили і адміністрація, і педагоги, і обслуговуючий персонал, і батьки. Хтось із дому приносив страви із дому, хтось готував їх у гімназійній їдальні . Ось уявіть: Оксана Чак Наталія Дубій та Раїса Архіпчук розкачують тісто, Неля Велимчаниця та  Ольга Черняк чистять картоплю, Любов Комашко, Кіра Квятковська, Руслана Шворак, Вікторія Гарбуз, Тамара Зачинська та Галина Заграй ліплять вареники, кухар Алла Клівак замішує тісто та розмішує сир, Юлія Якобчук та Євгенія Мочарська роблять інші начинки. Варто відмітити, що активною у цій акції була бабуся нашого випускника Палайда Валентина Степанівна, батьки наших учнів Мар’юсик Олена, Дарчич Тетяна та Ваврищук Валентина. Вправно продавали вареники Олена Сметюх, Наталя Дубій, Руслана Шворак, Вікторія Гарбуз та Ольга Черняк. Жоден із членів колективу не залишився осторонь благодійної справи.   Важливо також те, що спільна продуктивна праця об’єднує нас».

Руслана Шворак, заступник з виховної роботи, розповіла, що вареники робили «конвеєром». У кого були уроки – йшли проводити їх, а хто був вільний – приходив та готував. Всі отримали задоволення, як працівники гімназії, так і діти. Вареники зникали зі столу блискавично, під кінець заходу жодного не лишилося.

Виручені від ярмарку кошти передали учаснику АТО колишньому працівнику гімназії, діти якого у нас навчаються.

Андрій ЯНОВЕЦЬ,

7-Б клас.

Популярні новини

Безпечний Інтернет

День безпечного інтернету Ця міжнародна календарна подія виникла за сприяння…

Позитивний мікроклімат в педколективі

  19.10.21р.  в ліцеї відбувся круглий стіл «Позитивний мікроклімат в пе…

НАКАЗ про організацію освітнього процесу

НАКАЗ про організацію освітнього процесу Розклад навчальних занять(додаток 1)…

© ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ М.КОВЕЛЯ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ вул. Незалежності, 49, т. (03352) 5-95-08, e-mail: k_mg@i.ua