П’ятий семінар-тренінг для лідерів учнівського самоврядування «Сокіл»

13
Гру, 2016
  • Головна
  • Новини
  • П’ятий семінар-тренінг для лідерів учнівського самоврядування «Сокіл»

Команда Ковельської міської гімназії взяла участь у п’ятому семінарі-тренінгу для лідерів учнівського самоврядування «Сокіл», який відбувся 5-10 грудня у містечку Славсько, Львівської області.

Цього разу гімназію представили наймолодші Соколята – учні 2-Б класу: Герасименко Софія, Артишук Марія, Івановський Владислав, Лазарєв Захар. Учні пройшли справжній зимовий вишкіл, за що отримали дипломи. Усім учасникам семінару було вручено іменні посвідки дійсного члена асоціації лідерів учнівського самоврядування, в яких учні отримали звання «Сокіл-джура», а Черняк Ольга Степанівна – «Сокіл-організатор». Учням,які брали участь у попередніх семінарах-тренінгах Гич Анні, Яновець Діані, Пилипчук Ірині, Плескач Анні, Кравчику Нікіті вручено такі ж посвідки зі званням «Сокіл-лицар», а Юлії Музичук – «Сокіл-булава».

Програма таборування була досить насиченою та цікавою. Кожний день розпочинався о 7 годині ранку бойківським руханковим вишколом та гартуванням. Щодня проводились урочисті лінійки з маршируванням і виконанням гімну та обов’язкових пісень «Соколу». Було опрацьовано Статут ВАЛУСу, установчі протоколи, Декларацію вільного народу та Положення про Всеукраїнську військово-патріотичну гру «Сокіл-лицар», яка відбудеться 29 травня – 3 червня на Яворівському полігоні. Відбулася підготовка «Соколу» до зимових обрядових свят – учні презентували Різдвяний Вертеп «Україна колядує». Соколята спробували свої сили у зимових туристичних мандрівках при сходженнях в гори та при підйомі на гору Високий Верх витягом. Взяли участь у змаганнях з пейнтболу. Відвідали славську школу, де школярі зустріли нас своїм Вертепом.

Зимова  зустріч Соколят подарувала нам яскраві емоції, щирі посмішки та нові знайомства. З нетерпінням чекаємо теплих зустрічей у колі друзів ВГУ.

Популярні новини

Безпечний Інтернет

День безпечного інтернету Ця міжнародна календарна подія виникла за сприяння…

Позитивний мікроклімат в педколективі

  19.10.21р.  в ліцеї відбувся круглий стіл «Позитивний мікроклімат в пе…

НАКАЗ про організацію освітнього процесу

НАКАЗ про організацію освітнього процесу Розклад навчальних занять(додаток 1)…

© ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ М.КОВЕЛЯ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ вул. Незалежності, 49, т. (03352) 5-95-08, e-mail: k_mg@i.ua