Привітання з нагоди Дня працівників освіти

07
Жов, 2020

Визначною подією напередодні свята для педагогічного колективу Ліцею імені Олени Пчілки стало привітання першого заступника Голови обласної ради Поліщука Юрія Петровича, який прибув на урочистості, щоб вручити Почесну грамоту обласної ради директору Ліцею Вальчук Олені за сумлінну працю та високий професіоналізм, а також відзначити цьогорічне досягнення випускників та учителів, адже наш заклад освіти увійшов у ТОП-200 найкращих шкіл України та в трійку освітніх лідерів Волині. Юрій Петрович висловив доземну подяку педагогам за натхнену працю, постійний творчий пошук та удосконалення методичної майстерності в навчанні та підготовці молоді до викликів сьогодення. Олена Вальчук подякувала від імені колективу Ліцею за підтримку та відзнаку Обласній раді та особисто Поліщуку Юрію за зразкове виховання синів, наших випускників, один з  яких успішно склав ЗНО цього року і став студентом найпрестижнішого закладу вищої освіти – Київського національного університету ім. Т. Шевченка.

На свято також завітав наш випускник 2007 року – Олег Уніга, який був вражений високим рейтингом навчальних досягнень випускників під час ЗНО. Він пишається тим, що його гімназія піднялася до всеукраїнського рівня освітніх лідерів, тому, дізнавшись, що міська рада зробила капітальний ремонт у спортивному залі Ліцею, вирішив подарувати набір м’ячів для футболу, волейболу, баскетболу та комплект для тенісу. Одинадцятикласники підготували вітальну концертну програмупід керівництвом класних керівників та підтримці батьків. Кожен педагог отримав Золоту медаль від учнів за сумлінну працю, а також мав можливість пригоститися тортом від фонду «Патріоти Волині».

Ми, учителі Ліцею імені Олени Пчілки, щиро вдячні всім нашим гостям, випускникам, учням, батькам, меценатам за вітальні слова,  подяку та увагу, щиро тішимося нашими здобутками та плануємо й надалі самовіддано працювати на освітянській ниві.

Заступник директора з НВР Барановська Людмила

Популярні новини

Безпечний Інтернет

День безпечного інтернету Ця міжнародна календарна подія виникла за сприяння…

Позитивний мікроклімат в педколективі

  19.10.21р.  в ліцеї відбувся круглий стіл «Позитивний мікроклімат в пе…

НАКАЗ про організацію освітнього процесу

НАКАЗ про організацію освітнього процесу Розклад навчальних занять(додаток 1)…

© ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ М.КОВЕЛЯ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ вул. Незалежності, 49, т. (03352) 5-95-08, e-mail: k_mg@i.ua