Промінчики милосердя

09
Гру, 2013

 Усім відомо, що одними з найбільш вразливих у нашому суспільстві є діти-інваліди. Не тільки тому, що мають фізичні і розумові вади, а й через нашу байдужість, не толерантне ставлення, нерозуміння їх потреб. А вони так щиро прагнуть підтримки, уваги, спілкування! Ці дітки справді заслуговують нашої допомоги. І тому волонтери Ковельської міської гімназії вирішили відвідати вихованців дитячого садочку №7.

     В гімназії пройшла акція «Допоможи ближньому».  Школярі відповідально поставились до цього заходу і з радістю поділились своїми іграшками, книжечками, маленькими подаруночками. Учні приносили не просто речі, вони дарували частинку своєї душі, світлих емоцій і любові. А після завершення акції ми вирушили до наших маленьких друзів. Вони радісно зустріли нас. Їх оченята випромінювали стільки тепла і щирості! Це, мабуть, найбільша винагорода за всі наші старання і працю. Ми провели разом невеличкий тренінг, мета якого ближче познайомитись і пізнати один одного. Волонтери лише дивувались, як віддано ці дітки вміють дружити, як прагнуть допомагати іншим, як намагаються розкрити і розвинути власні таланти і здібності. А ще вони вірять, що мрії збуваються і що все в них буде добре!

          Нам є чого повчитися в цих дітей. Вони такі відверті і щирі! А спілкування з ними – суцільне задоволення. Ніколи не слід забувати про ближніх, адже коли ми разом, ми – сильні! І спільними зусиллями зможем подолати будь-які перешкоди.

Популярні новини

Безпечний Інтернет

День безпечного інтернету Ця міжнародна календарна подія виникла за сприяння…

Позитивний мікроклімат в педколективі

  19.10.21р.  в ліцеї відбувся круглий стіл «Позитивний мікроклімат в пе…

НАКАЗ про організацію освітнього процесу

НАКАЗ про організацію освітнього процесу Розклад навчальних занять(додаток 1)…

© ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ М.КОВЕЛЯ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ вул. Незалежності, 49, т. (03352) 5-95-08, e-mail: k_mg@i.ua