Проектна діяльність у навчальному закладі.

19
Бер, 2018

12 – 16 березня 2018 року у м. Києві відбувся семінар-практикум «Проектна діяльність педагогів у Новій українській школі з метою розвитку обдарованості учнів» за участю Інституту обдарованої дитини НАПН України та ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України.

Мета семінару: Сформувати навички практичного використання методології проектної діяльності у повсякденній роботі педагогів.

На семінарі були присутні педагогічні працівники шкіл, ліцеїв, гімназій, закладів «альтернативної освіти».

Вели семінар: Киричук Валерій Олександрович, доцент кафедри психології управління ДВНЗ Університет менеджменту освіти, кандидат педагогічних наук, доцент, провідний науковий співробітник Інституту обдарованої дитини НАПН України, автор системи проектного управління освітнім процесом і сервісу управління освітнім процесом «УНІВЕРСАЛ-ОНЛАЙН» та Єнотаєва Лююдмила Євгеніївна, науковий співробітник Національного центру «Мала академія наук України», психолог вищої категорії, методист, гештальт-терапевт, тренер, консультант. Людмила Євгенівна майстерно провела тренінгові вправи: «Створюємо екологічні стосунки у класному колективі» та «Створюємо команду однодумців у педагогічному колективі».

На семінарі ми розширили знання про проектну діяльність, усвідомили цінність впровадження проектної діяльності, проаналізували позитивну практику та типові помилки впровадження проектної діяльності в освітніх закладах України з використанням сервісу управління освітнім процесом «УНІВЕРСАЛ-ОНЛАЙН». Набули навички з реалізації виховних та навчальних проектів, обмінялись досвідом по темі семінару.

Варто зазначити, що семінар був надзвичайно цікавим та інформативним.

Олена Вальчук, директор гімназії

Популярні новини

Безпечний Інтернет

День безпечного інтернету Ця міжнародна календарна подія виникла за сприяння…

Позитивний мікроклімат в педколективі

  19.10.21р.  в ліцеї відбувся круглий стіл «Позитивний мікроклімат в пе…

НАКАЗ про організацію освітнього процесу

НАКАЗ про організацію освітнього процесу Розклад навчальних занять(додаток 1)…

© ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ М.КОВЕЛЯ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ вул. Незалежності, 49, т. (03352) 5-95-08, e-mail: k_mg@i.ua