Посвята у гімназисти

01
Лют, 2011

 Вже стало гарною традицією у Ковельській міській гімназії  проводити День посвяти учнів перших класів у гімназисти. 19 січня на день святого Водохреща  з нагоди цього свята до нас в гостину завітали  польська делегація з м. Холма  у складі директора гімназії № 1 ім. Іоанна Павла Гражини Цетери, заступників директора Магдалени Новаковської, Малгожати Ланцуцької та голови батьківської ради Маріана Гордеюка, начальник управління освіти м. Ковеля Бичковський В.В. та отець Володимир із церкви св. Пантелеймона.  Вони вперше побували на урочистій посвяті першокласників та особисто привітали зі святом учнів та педагогічний колектив гімназії, де відзначили важливість цієї традиції в діяльності гімназії.

   

   Посвяту в гімназисти проводили учні старших класів Стичук Артем, Кащенюк Софія, Балабан Олександра, Зінчук Маргарита, які виступили у ролі Магістра та Наук, що вивчаються у гімназії. Першокласники прочитали Кодекс гімназиста та заспівали гімн Ковельської міської гімназії. Президент гімназії Шульгачик Богдан звернувся до присутніх з вітальним словом, в якому зазначив пріоритетні напрямки діяльності та переваги навчання у нашому навчальному закладі.

   У День посвяти у гімназисти першокласникам вручили Книжку творчих справ, яка є, як зазначила директор гімназії Вальчук О.І., особистим портфоліо школяра. Тут записуються досягнення учнів, а саме: їх участь в предметних олімпіадах, турнірах, конкурсах-захистах наукових робіт, спортивних змаганнях, музичних конкурсах. Було надзвичайно приємно, що у більшості першокласників вже були записи у цих Книжках, зроблені класними керівниками 1-х класів Порадою Л.Т. та Велимчаницею Н.Ю.. Традиція ведення Книжок творчих справ сподобалась польським гостям і вони з готовністю висловили своє бажання перейняти цей досвід. У польських навчальних закладах ритуал посвяти у гімназисти відбувається по-іншому, але не менш цікаво: директор гімназії торкається особливою ручкою-пером голови першокласника і таким чином благословляє його на успішне навчання.

   Подарунком та приємним сюрпризом для першокласників і їх батьків від педагогічного колективу гімназії стало вручення святкових тортів, майстерно випечених шеф-кухарем гімназії Луцкевич А.С., а задмухати іменинні свічки на них запросили іменинницю ученицю  1А класу Рацько Анну та учня 1Б класу Мушинського Михайла.

   Після урочистої посвяти відбувся круглий стіл за участю польських гостей, начальника управління освіти м. Ковеля Бичковського В.В., адміністрації та завідувачів кафедр гімназії. Директор гімназії Вальчук О.І. запропонувала спільний проект співпраці польських та українських вчителів з метою обміну педагогічним досвідом та методикою викладання. Це ще один проект, який буде об’єднувати нас та наші навчальні заклади.

                                                                                                    Гарбуз В.Р.

Переглядів: 1361 | Добавив: kovelgim | Рейтинг: 0.0/0 | 

Популярні новини

Безпечний Інтернет

День безпечного інтернету Ця міжнародна календарна подія виникла за сприяння…

Позитивний мікроклімат в педколективі

  19.10.21р.  в ліцеї відбувся круглий стіл «Позитивний мікроклімат в пе…

НАКАЗ про організацію освітнього процесу

НАКАЗ про організацію освітнього процесу Розклад навчальних занять(додаток 1)…

© ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ М.КОВЕЛЯ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ вул. Незалежності, 49, т. (03352) 5-95-08, e-mail: k_mg@i.ua