Подорож столицею

10
Жов, 2018

Учні 5-А класу в теплі жовтневі дні здійснили подорож до столиці України – величного міста Києва.
Поїздка з класом – це не тільки захоплюючі пригоди, а й можливість ще більше здружитися, побачити однокласників у новому світлі, пізнати  Україну. Гостинний Київ зустрів нас сонцем та ранковою прохолодою. Перша зупинка в маршруті- Межигір’я. Враження від побаченого важко передати. Якщо до гірської долини додати Дніпрові хвилі і щедро приправити їх яскравою природою, народиться надзвичайна  краса. Добре, що сьогодні насолоджуватись цією красою може кожен.
Наступною зупинкою нашого маршруту була Києво-Могилянська академія. На тлі осіннього неба височить пам’ятник українському філософу Г.Сковороді. Золотом сяє напис “Світ ловив мене, та не спіймав”. Є про що подумати, є над чим замислитись…
Все яскравішим поставав перед нами Київ: Контрактова площа вразила своєю елегантністю, Андріївський узвіз дихав старовиною, Михайлівський собор велично кликав дзвонами до себе. Не забудуться й краєвиди міста, які ми побачили на Володимирській гірці.
На Михалівській площі нас зустріли Андрій Первозваний, княгиня Ольга, Мефодій та Кирило. Поряд велично височів Софійський собор. Хрещатик запам’ятався теплими бризками фонтанів та величною стелою Незалежності. Через Європейську площу ми помандрували до Будинку уряду, по дорозі погляд хлопців прикипів до   стадіону «Динамо» В.Лобановського. Біля великого тренера вони радо посиділи, може й бажання загадали. Знаходячись поблизу Маріїнського палацу, біля купола Верховної Ради, ми чули, як “реве та стогне Дніпр широкий”, нагадуючи владі, який могутній український дух.
В променях призахідного сонця піднімаються до неба Золоті ворота. Стоячи зверху, нехай навіть вже тільки на мурах цієї тисячолітньої пам‘ятки, відчуваєш себе справжнім українцем і дякуєш усім поколінням предків, які зуміли зберегти цю велич для нас.
Одне з завдань, яке ми перед собою ставили, їдучи до Києва: побачити  університети столиці, в яких мріємо вчитися. Саюк Олександра гордо позувала біля Києво-Могилянської академії, біля  Київського національного університету імені Тараса Шевченка Аня Плєшкова зняла відео для участі в конкурсі. Катя Громік, яка давно мріє стати лікарем, сфотографувалася біля одного з корпусів Національного медичного університету імені О.Богомольця.
Відпочинок – це завжди дуже добре! Але метою нашої подорожі найперше було реалізувати проект “Пізнай столицю”. Мар’яна Ластовиря, учениця нашого класу, під час екскурсії зібрала матеріал для участі в конкурсі «Я – журналіст».
Кожен із нас відкрив столицю по-новому. Дякуємо організатору – класному керівнику Зої Василівні за чудову екскурсію!

Анна Плєшкова, учн.редактор газети « Гімназист плюс»

Популярні новини

Безпечний Інтернет

День безпечного інтернету Ця міжнародна календарна подія виникла за сприяння…

Позитивний мікроклімат в педколективі

  19.10.21р.  в ліцеї відбувся круглий стіл «Позитивний мікроклімат в пе…

НАКАЗ про організацію освітнього процесу

НАКАЗ про організацію освітнього процесу Розклад навчальних занять(додаток 1)…

© ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ М.КОВЕЛЯ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ вул. Незалежності, 49, т. (03352) 5-95-08, e-mail: k_mg@i.ua