Підсумки ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських предметних олімпіад, захисту наукових робіт МАН

25
Лют, 2010
  • Головна
  • Новини
  • Підсумки ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських предметних олімпіад, захисту наукових робіт МАН

18 лютого центр навчально-пізнавальної діяльності підбив підсумки виступу команд міської гімназії у ІІ, ІІІ етапах Всеукраїнських предметних олімпіад та ІІ етапі захисту наукових робіт МАН.

Серед навчальних закладів міста гімназія посіла ІІ рейтингове місце. Цим ми завдячуємо Ложкіній Анастасії (два перших місця), Грисюк Ірині (одне перше місце, три третіх), Дмитруку Роману (друге і третє місце), Бірук Катерині (друге місце), Зіневичу Веніаміну (два перших місця), Шульгачику Богдану (друге і третє місце), Баглик Катерині (перше і третє місце), Дрипа Роману (одне перше місце), Хлопуку Олександру (два третіх місця), Бойко Дарії (перше місце), Мар’юсик Ірині (перше місце), Зубрицькій Софії (третє місце), Коляді Ганні (друге місце), Літвінчук Юлії (перше місце), Новак Ользі (перше місце), Мірчуку Івану (друге місце), Приймаку Володимиру (друге місце), Самчуку Андрію (третє місце), Римарчуку Сергію (друге місце).

З перемогою повернулися з ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад Грисюк Ірина (третє місце з німецької мови), Бойко Дарія (третє місце з англійської мови), Ложкіна Анастасія (правознавство, третє місце), Зіневич Веніамін (друге місце з математики).

Наукове гімназійне товариство “Еврика” на ІІ етапі захисту наукових робіт представляли –  Горщар Єлизавета (секція історія), Коляда Ганна (секція англійської мови), Нечипорук Олександр (секція географія), Бірук Катерина (секція зарубіжна література), Комар Катерина (секція економіки від МАН).  Другі місця здобули Бірук Катерина (керівник Велимчаниця Н. Ю.), Коляда Ганна (керівник Вальчук О. І.).

Хочеться побажати і подальших перемог нашим гімназистам, сказати дякую вчителям, завдяки яким піднялися до таких висот гімназисти: Барановській Л.Л., Комашко О.С., Приймаку Ю.О., Купрійчуку П.П., Ростуну В.І., Вальчук О.І., Котюк І.В., Душенко Т.І., Козачук Р.І., Слепко О.В., Самчук Л.Г., Бусько Г.П., Приймак М.В., Пораді Л.Т., Велимчаниці Н.Ю.

На фото: переможці ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад та їх вчителі(інші фото дивіться в фотоальбомі).

Популярні новини

Безпечний Інтернет

День безпечного інтернету Ця міжнародна календарна подія виникла за сприяння…

Позитивний мікроклімат в педколективі

  19.10.21р.  в ліцеї відбувся круглий стіл «Позитивний мікроклімат в пе…

НАКАЗ про організацію освітнього процесу

НАКАЗ про організацію освітнього процесу Розклад навчальних занять(додаток 1)…

© ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ М.КОВЕЛЯ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ вул. Незалежності, 49, т. (03352) 5-95-08, e-mail: k_mg@i.ua