Підсумкова конференція УНТ «Еврика»

23
Тра, 2016

18.05.2016 р.  в актовій залі  міської гімназії зібрались учні 5-7 класів – члени наукового осередку «Еврика», вчителі-керівники предметних секцій, всі хто не стоїть осторонь діяльності юних науковців.

В доповіді заступника з НМР Квятковської  К.І. були проаналізовані всі здобутки  членів товариства за 2015-2016н.р.; проведено порівняння із попереднім роком.

Зокрема, відзначалось в 2015-2016 н.р., учнями гімназії підготовлено на міський захист 10 робіт і 8 з них були рекомендовані  до обласного захисту. Захищались на обласному конкурсі-захисті тільки 6 робіт.

Здобули призові місця троє учнів:

 • Круткова Валерія – І місце, німецька мова (вчитель Гарбуз В.Р.)
 • Місяць Мар’яна – ІІ місце, українська мова (вчитель Барановська Л.Л.)
 • Жмуйда Надія – ІІ місце, зарубіжна літ. (вчитель Велимчаниця Н.Ю.)

Переможець обласного конкурсу-захисту наукових робіт, Круткова В., захищала сво. роботу на Всеукраїнському конкурсі-захисті, де здобула ІІІ місце.

Учні 5-А і 5-Б класів провели значну дослідницьку роботу і навесні 2016р. успішно захистили свої навчально-дослідницькі роботи.

В 2015-2016 н.р. 49 учнів 7-11 класи (4-7 класи) гімназії взяли участь і міських предметних олімпіадах, де здобули 40 призових місць:   І– 16, ІІ–14, ІІІ–10.  Здобуті призові місця дали змогу міській гімназії посісти І рейтингове місце серед шкіл міста.

За наслідками міських предметних олімпіад 13 учнів гімназії вибороли 12 призових місць на обласних олімпіадах.

Серед призерів:

 • Косак А. – фізика (ІІ) – вчитель Самчук Л.Г.

математика (ІІ) – вчитель Приймак Ю.О.

 • Яновець А. – фізика (ІІІ) – вчитель Самчук Л.Г.

нім. мова (ІІІ) – вчитель Порада Л.Т.

 • Шайко М.  – хімія (ІІІ) – вчитель Порхун Т.В.
 • Круткова В. – німецька мова (ІІ) – вчитель Порада Л.Т.
 • Синьчук Ю. – німецька мова (ІІ) – вчитель Порада Л.Т.
 • Яновець Д. – англійська мова (ІІ) – вчитель Душенко Т.І.
 • Білоус О. – астрономія (ІІІ) – вчитель Самчук Л.Г.
 • Кухаренко Г. – німецька мова (ІІІ) – вчитель Порада Л.Г.
 • Сиротюк К. – правознавство (ІІ) – вчитель Козачук Р.І.
 • Жмуйда Н. – правознавство (ІІ) – вчитель Козачук Р.І.

Було висловлено побажання на наступні роки розвивати і примножувати хороші традиції УНТ «Еврика».

На конференції виступили вчителі-керівники секцій УНТ «Еврика»: Гарбуз В.Р. та Барановська Л.Л. Людмила Леонідівна нагадала  учням, що крім міського, обласного та Всеукраїнського захистів для них щороку відкриті двері  на Всеукраїнську універсіаду, яку проводить Київський  міжнародний університет. І наші учні щороку беруть участь в універсіадах; де виборюють призові  місця. Так було і в 2016 р.  І місце за свої  науково-дослідницькі роботи вибороли Козел А. (математика), Місяць М. (укр.мова), Шеремета Н. (літературна творчість), Жмуйда Н. (зарубіжна література); ІІ місце  виборов Яновець А. (економіка); ІІІ місце посіла Курчай І. (англійська мова).

Вчителька розповіла  про долі нещодавніх випускників гімназії, активних «науковцях» УНТ «Еврика», яким прямо або опосередковано в професійному розвитку знадобилися набуті знання, навички, уміння науковця-дослідника. Гарбуз В.Р. переконливо зверталась до гімназистів і розкрила їм особливості навчально-дослідницької діяльності. Учні погодилися, що науково-дослідницька робота – це вищий рівень навчальної діяльності.

На конференції виступила учениця 7-А класу Місяць М., яка поділилася роздумами про свою науково-дослідницьку діяльність і майбутню професію.

Круткова В., учениця 6-А класу розповіла про складові свого успіху, поділилась враженнями від Всеукраїнського захисту в м. Київ, відзначила, що вона помітно змінилась за останній рік, адаптувалась до суспільства, до малознайомої аудиторії слухачів.

Жмуйда Н., учениця 7-Б класу, президент УНТ «Еврика»,  підкреслила реальні можливості для інтелектуального, комунікативного, інформаційного розвитку учня в системі МАН. Такі можливості були надані Надійці і вона ними скористалась.

Як висновок, звернення до молодших  гімназистів: не витрачайте свої можливості, які вам розкриває МАН.

На завершенні конференції виступила Вальчук О.І. директор гімназії, яка подякувала всім «науковцям» за прикладені зусилля, за додаткову роботу; побажала учням нових успіхів у навчального-дослідницькій роботі. Як про запоруку майбутніх успіхів науковців УНТ «Еврика», Олена Іванівна розповіла про успіх учениці 1-А класу Мірчук Діани, яка ще не є членом УНТ «Еврика», але її наполегливість і допитливість під керівництвом вчителя Якобчук Ю.П., привели ученицю на Всеукраїнський захист свого дослідницького проекту з природознавства. Як стало відомо, Мірчук Д. здобула ІІІ місце на Всеукраїнському конкурсі дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник».

Популярні новини

Безпечний Інтернет

День безпечного інтернету Ця міжнародна календарна подія виникла за сприяння…

Позитивний мікроклімат в педколективі

  19.10.21р.  в ліцеї відбувся круглий стіл «Позитивний мікроклімат в пе…

НАКАЗ про організацію освітнього процесу

НАКАЗ про організацію освітнього процесу Розклад навчальних занять(додаток 1)…

© ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ М.КОВЕЛЯ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ вул. Незалежності, 49, т. (03352) 5-95-08, e-mail: k_mg@i.ua