Останній дзвінок

15
Чер, 2014

Свято останнього дзвоника зібрало на гімназійному подвір’ї разом педагогів, учнів, їх батьків та представників міської влади. Всі святково вбрані, усміхнені, радісні та схвильовані водночас, з квітами в руках.

На святкову лінійку завітали голова райдержадміністрації Юрій Поліщук та завідувач міським методичним кабінетом Світлана Верчук.  Почесні гості привітали учнів і педагогічний колектив теплими, щирими словами, побажали учням гарних канікул та наснаги для нового навчального року, а випускникам – самореалізації та життєвих гараздів, здійснення мрій і сподівань.

З вітальним словом виступила директор гімназії Олена Іванівна Вальчук. Вона розповіла про досягнення учнів та вчителів за 2013-2014 навчальний рік. Цьогоріч у гімназії навчалося 345 учнів.  Серед них  – 41 випускник.  5 випускників нагороджені золотою медаллю, 1– срібною.

Під час свята учні та вчителі були нагороджені грамотами та дипломами за перемоги і різноманітних конкурсах, олімпіадах. Не залишилися без уваги і вчителі, які привели своїх учнів до перемоги.

Вже гарною традицією на святі останнього дзвоника у гімназії стало випускати в небо кульки жовтого та блакитного кольорів.

Сльози радості та смутку на очах класних керівників 7-А та 7-Б класу… Класні «мами», як їх називали випускники, Самчук Людмила Гнатівна та Барановська Людмила Леонідівна сповнені почуття гордості за своїх вихованців та суму водночас, бо змушені розлучитися з ними.

І ось настав надзвичайно хвилюючий моментом – під звуки красивої мелодії випускники подарували усім присутнім свій останній вальс. Постановкою танцю займалася Качко Маргарита, і це їй вдалося.

Не обійшлося без сюрпризів. Випускники 7-А класу виконали пісню «Останній раз» групи «Скрябін», чим викликали шквал оплесків.

Пролунав останній дзвоник… Він сповістив учнів і педагогів про закінчення ще одного навчального року, а випускників – про початок дорослого життя уже за стінами рідної гімназії. Тож нехай, дорогі випускники, цей дзвінок стане для вас щасливим! Радісно схвильованими, сповненими світлих мрій і нестримною енергією – такими вас запам’ятають усі учні та вчителі гімназії! Удачі вам! В добру путь!


 

Популярні новини

Безпечний Інтернет

День безпечного інтернету Ця міжнародна календарна подія виникла за сприяння…

Позитивний мікроклімат в педколективі

  19.10.21р.  в ліцеї відбувся круглий стіл «Позитивний мікроклімат в пе…

НАКАЗ про організацію освітнього процесу

НАКАЗ про організацію освітнього процесу Розклад навчальних занять(додаток 1)…

© ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ М.КОВЕЛЯ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ вул. Незалежності, 49, т. (03352) 5-95-08, e-mail: k_mg@i.ua