«Online author’s educational EL courses: developing,conducting and promotion»

24
Січ, 2022

19-21 січня 2022 року вчителька іноземних мов ліцею В.Р.Гарбуз взяла участь у 3-денному онлайн тренінгу для вчителів англійської мови на тему: «Online author’s educational EL courses: developing,conducting and promotion». Захід проходив на платформі Zoom за сприянням громадської організації УЦГІ «Світло», Посольства Сполучених Штатів в Україні та RELO-Україна в рамках проєкту «Supporting Fulbright TEA Alumni & Access Teachers educational innovations aimed at development of English language learning and teaching in Ukraine».
З побажаннями гарної роботи та вдалого навчання звернувся до всіх Антон Плаксун – голова ГО УЦГІ «Світло». Першим навчальним блоком став блок питань від Євгена Бондаренко, комунікатора та медіа експерта, тренера та автора навчальних програм про Онлайн-комунікацію з аудиторією.
На другому блоці питань від Міли Язвінської – редакторки, журналістки, фахівчині з питань маркетингу та проєктного менеджменту, учасники тренінгу дізналися про тонкощі та деталі створення власного бренду, а також багато фактів з теоретичним підґрунтям про те, що потрібно для створення власного курсу, який буде доступним та корисним для багатьох учителів, які хочуть працювати креативно та по-сучасному. Разом із Іваном Шевцовим, тренером та консультантом з реклами в соціальних мережах, учителі розбиралися з акаунтами в соціальних мережами та контентом. Лєра Польська, спеціалістка з візуалу та онлайн-роботи, фотографка та тренерка, навчала учасників тренінгу презентувати себе, підбираючи правильні формулювання, описувати свої сильні професійні якості та сторони, виконуючи вправи на самоідентифікацію.
Разом із досвідченими тренерками Оленою Ярмолюк та Людмилою Петрухан-Щербаковою учасники заходу вивчали етапи розробки онлайн-продукту, працювали в групах, міркуючи про власний курс, обирали платформу, надихалися та готувалися втілювати на практиці теоретичні знання.

Популярні новини

Безпечний Інтернет

День безпечного інтернету Ця міжнародна календарна подія виникла за сприяння…

Позитивний мікроклімат в педколективі

  19.10.21р.  в ліцеї відбувся круглий стіл «Позитивний мікроклімат в пе…

НАКАЗ про організацію освітнього процесу

НАКАЗ про організацію освітнього процесу Розклад навчальних занять(додаток 1)…

© ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ М.КОВЕЛЯ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ вул. Незалежності, 49, т. (03352) 5-95-08, e-mail: k_mg@i.ua

0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x