Олімпійський тиждень

22
Вер, 2015

З 9 по 17 вересня у загальноосвітніх закладах міста проходив Всеукраїнський олімпійський тиждень.  До широкого комплексу заходів, спрямованих на утвердження здорового способу життя, традиційно долучилися гімназисти.

Наймолодші учні  1-А та 1-Б класів взяли участь у Всеукраїнському олімпійському уроці, що проходив у міському парку культури. Гімназисти мали нагоду зустрітися з відомими спортсменами Ковеля. Старшокласники випробували свої сили у зльоті допризовної молоді. Гімназист 7-Б класу Куклінський Дмитро у складі загальноміської команди взяв участь в обласному етапі змагань, де ковельчани посіли 3-є місце.

У рамках тижня фізичної культури  у вестибюлі гімназії учнівськими колективами 4-А та 4-Б класів було оформлено виставкову стіну «Спортивна гордість гімназії».  На перервах гімназисти мали змогу прослухати радіогазету «Команда, без якої нам не жить», підготовлену членами учнівського співуправління, ученицями 7-Б класу Степанюк Наталією та Жмуйдою Надією.  Вчителі фізичної культури Тарасенко Л.М. та Шкурупій А.В. провели відкриті уроки на тему «Легка атлетика».  В селі Бахів проходили загальногімназійні змагання зі спортивного орієнтування.

Цьогоріч до проведення олімпійського тижня  долучилися і класні керівники. Так, у 1-А та 1-Б класах було проведено фізкультурний квест. Змагання, організовані в цікавій формі вчителем фізичної культури Горбуновим Є.С., носили розважально-пошуковий характер.  Всі учасники спортивних перегонів були в захваті від участі і перших перемог.

Популярні новини

Безпечний Інтернет

День безпечного інтернету Ця міжнародна календарна подія виникла за сприяння…

Позитивний мікроклімат в педколективі

  19.10.21р.  в ліцеї відбувся круглий стіл «Позитивний мікроклімат в пе…

НАКАЗ про організацію освітнього процесу

НАКАЗ про організацію освітнього процесу Розклад навчальних занять(додаток 1)…

© ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ М.КОВЕЛЯ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ вул. Незалежності, 49, т. (03352) 5-95-08, e-mail: k_mg@i.ua