Обласний семінар керівників закладів нового типу

01
Лис, 2019

30 жовтня 2019 року учасників обласного семінару гостинно зустрічали у КЗ «Ковельська міська гімназія імені Олени Пчілки». Розпочався семінар виступом зразкового вокально-хорового колективу «Первоцвіт» (кер. О.С.Сметюх). Вальчук О.І., директор гімназії, презентувала досвід роботи колективу над проблемним питанням «Демократизація освітнього середовища гімназії в системі управління якістю освіти», підкресливши, що у Всеукраїнському проекті «Демократична школа» гімназія з 2016 року і вже зроблено певні кроки на шляху до розбудови демократичної школи, яка прагне розвивати громадянські компетентності в усіх учасників освітнього процесу, є простором відкритих можливостей, вчить і вчиться сама та готова змінюватись.

Гарбуз В.Р., завідувач кафедри іноземних мов, розповіла про інноваційну діяльність учителів іноземних мов гімназії та впровадження європейського виміру у зміст освіти, поділилася досвідом участі в різноманітних проектах. Чибізова Т. В., вчитель німецької та англійської мов розповіла про досвід, набутий під час перебування у Німеччині.

Про сучасні інноваційні технології в контексті STEM освіти розповіли Ільюх С.М., завідувач кафедри математики та інформатики та Приймак М. В., вчитель інформатики.

З педагогічною стратегією формування компетентностей обдарованої особистості гімназистів (представлення УНТ «Еврика») присутніх ознайомила Барановська Л.Л., заступник директора з НВР. Досвідом з особливості організації науково-дослідницької роботи учнів поділилась Коляда Е.К., кандидат філологічних наук, професор, завідувач кафедри практики англійської мови. Про забезпечення реалізації демократичних цінностей у вихованні гімназистів та успіхи у проектній діяльності розповіла Шворак Р.С., заступник директора з ВР. Гімназисти представили такі проекти: «Служба шкільного порозуміння в дії», Школа МИРотворчості, дружина «Сокіл», екологічна агітбригада «АКВА», Хештег-Марафон #SpeakUpUkraine, проект «Вибори президента учнівського колективу гімназії».

Учасників семінару було об’єднано у три групи для того, щоб провести екскурсії у трьох локаціях гімназії, а саме: у

Музеї унікальної книги (екскурсовод Барановська Л.Л.); у Філії канадознавства (Калиновська І.М., кандидат філологічних наук, доцент кафедри практики англ.мови Українсько-канадські освітні зв’язки, розвиток канадознавства на Волині, Плєшкова О.В., вчитель англійської мови); у зразковому музеї гімназії (Слепко О.В., вчитель історії, члени краєзнавчого гуртка «Пошук»). Було також проведено екскурсію по віртуальних кабінетах гімназії, де зав кабінетами демонстрували свої здобутки.

Популярні новини

Безпечний Інтернет

День безпечного інтернету Ця міжнародна календарна подія виникла за сприяння…

Позитивний мікроклімат в педколективі

  19.10.21р.  в ліцеї відбувся круглий стіл «Позитивний мікроклімат в пе…

НАКАЗ про організацію освітнього процесу

НАКАЗ про організацію освітнього процесу Розклад навчальних занять(додаток 1)…

© ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ М.КОВЕЛЯ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ вул. Незалежності, 49, т. (03352) 5-95-08, e-mail: k_mg@i.ua