Науково-практичний семінар учителів української мови та літ-ри

02
Лют, 2018
  • Головна
  • Новини
  • Науково-практичний семінар учителів української мови та літ-ри

У гімназії відбувся міський семінар-практикум вчителів української мови та літератури «ФОРМУВАННЯ ЧИТАЦЬКОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ УЧНІВ У НОВОМУ ОСВІТНЬОМУ СЕРЕДОВИЩІ». Бібліотекарем гімназії Євгенією  Мочарською  було представлено   інформаційно-методичний бюлетень «Читацька компетентність як якісна характеристика освіченого читача».  Урок української мови в 1 –Б класі на тему “Правила вживання знака м’якшення” з елементами роботи з текстом провела   вчитель-методист  Любов Комашко, яка запропонувала учням ознайомитися з граматико-фантастичною повістю І.Ющука «Троє на Місяці».
Учитель  вищої категорії Наталія Купрійчук представила  для колег-філологів нашого міста майстер-клас «Формування читацької компетентності на уроках української літератури».
Про буккросинговий рух у гімназії як один із ефективних шляхів активізації читацьких запитів учнів, педагогів та батьків розповіла вчитель Оксана Чак, а учениця 7-А Валерія Рижко презентувала книги улюбленого автора М.Кідрука.   Заступник директора гімназії з НМР Людмила Барановська провела екскурсію в гімназійному Музеї унікальної книги, кожен міг взяти в руки унікальні книги Є.Маланюка, В.Винниченка, І.Багряного, І.Франка, видані в Лондоні, Парижі, Торонто, Балтиморі, Філадельфії.  Учасники семінару поділилися думками й враженнями, ніхто не залишився байдужим, кожен взяв для себе щось нове про формування читацької компетентності учнів у  процесі творення Нової української школи, особливий акцент був зроблений на вимоги проекту РІSА щодо формування читацької грамотності сучасного учня.

Голова методичної комісії вчителів
української мови та літератури Наталія Купрійчук.

Популярні новини

Безпечний Інтернет

День безпечного інтернету Ця міжнародна календарна подія виникла за сприяння…

Позитивний мікроклімат в педколективі

  19.10.21р.  в ліцеї відбувся круглий стіл «Позитивний мікроклімат в пе…

НАКАЗ про організацію освітнього процесу

НАКАЗ про організацію освітнього процесу Розклад навчальних занять(додаток 1)…

© ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ М.КОВЕЛЯ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ вул. Незалежності, 49, т. (03352) 5-95-08, e-mail: k_mg@i.ua