Науково-практичний семінар учителів української мови та літ-ри
У гімназії відбувся міський семінар-практикум вчителів української мови та літератури «ФОРМУВАННЯ ЧИТАЦЬКОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ УЧНІВ У НОВОМУ ОСВІТНЬОМУ СЕРЕДОВИЩІ». Бібліотекарем гімназії Євгенією Мочарською було представлено інформаційно-методичний бюлетень «Читацька компетентність як якісна характеристика освіченого читача». Урок української мови в 1 –Б класі на тему “Правила вживання знака м’якшення” з елементами роботи з текстом провела вчитель-методист Любов Комашко, яка запропонувала учням ознайомитися з граматико-фантастичною повістю І.Ющука «Троє на Місяці».
Учитель вищої категорії Наталія Купрійчук представила для колег-філологів нашого міста майстер-клас «Формування читацької компетентності на уроках української літератури».
Про буккросинговий рух у гімназії як один із ефективних шляхів активізації читацьких запитів учнів, педагогів та батьків розповіла вчитель Оксана Чак, а учениця 7-А Валерія Рижко презентувала книги улюбленого автора М.Кідрука. Заступник директора гімназії з НМР Людмила Барановська провела екскурсію в гімназійному Музеї унікальної книги, кожен міг взяти в руки унікальні книги Є.Маланюка, В.Винниченка, І.Багряного, І.Франка, видані в Лондоні, Парижі, Торонто, Балтиморі, Філадельфії. Учасники семінару поділилися думками й враженнями, ніхто не залишився байдужим, кожен взяв для себе щось нове про формування читацької компетентності учнів у процесі творення Нової української школи, особливий акцент був зроблений на вимоги проекту РІSА щодо формування читацької грамотності сучасного учня.
Голова методичної комісії вчителів
української мови та літератури Наталія Купрійчук.