Наукові читання у ВНУ імені Лесі Українки

17
Чер, 2022

15 червня відбулися “П’яті наукові читання присвячені пам’яті професора Є.І.Гороть”. Про співпрацю Ліцею імені Олени Пчілки з ВНУ імені Лесі Українки доповіла вчитель англійської мови Плєшкова О.В.
Співпраця має плідні результати у багатьох спільних проектах, написані наукові роботи, проведені практичні семінари, конференції і зустрічі. Відбулися “Canadian readings”, учні і студенти декламували вірші канадських письменників. Спільно організували віртуальну подорож за кордон. Міжнародні конференції “Пріоритети германської і романської філології” завжди мають науковий і організаційний рівень, програми сприяють плідному і творчому спілкуванні. У рамках Днів науки учні ліцею поділилися своїми науковими напрацюваннями, презентували роботи. Філія Центру канадознавства тісно співпрацює з центром у ВНУ імені Лесі Українки та Валерієм Полковським, котрий понад 20 років живе в Канаді, проте не забуває Україну, постійно надсилає книги, проводить онлайн-зустрічі з учнями та студентами, залучає молодь до вивчення та дослідження аспектів канадського життя.
Дякуємо за роки спільної роботи, приємне спілкування, за розуміння і підтримку, хороші поради і геніальні ідеї. У нас склалися міцні партнерські відносини, засновані на взаєморозумінні, довірі і повазі. Ми сподіваємося на їхнє подальше зміцнення і розвиток.

Вчитель англійської мови Плєшкова О.В.

Популярні новини

Безпечний Інтернет

День безпечного інтернету Ця міжнародна календарна подія виникла за сприяння…

Позитивний мікроклімат в педколективі

  19.10.21р.  в ліцеї відбувся круглий стіл «Позитивний мікроклімат в пе…

НАКАЗ про організацію освітнього процесу

НАКАЗ про організацію освітнього процесу Розклад навчальних занять(додаток 1)…

© ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ М.КОВЕЛЯ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ вул. Незалежності, 49, т. (03352) 5-95-08, e-mail: k_mg@i.ua

0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x