Найщиріші привітання з Днем народження!

14
Жов, 2010
У День Вашого народження прийміть слова найщирішої вдячності за тепло, любов і неймовірне терпіння, які, попри всі життєві буревії, з безмежною щедрістю даруєте учням. Впродовж усього життя ми бережемо в пам’яті не тільки спогади про свої перші, ще незграбно написані слова, але й про ті уроки справедливості, патріотизму, самовідданості й добра, які ми отримали саме від Вас в рідній гімназії. Перед вчителем, як і перед батьками, ми завжди в боргу. Віримо, що виправдаємо Ваші сподівання і Ви будете пишатися нами. Тож нехай ніколи не знає втоми Ваша душа, а Господь дарує Вам здоров’я і творчу силу.
З любов’ю учні Ковельської міської гімназії.
       Є така категорія людей, для яких робота – це життя. Від них не почуєш скарг на втому, зайнятість. Вони безвідмовно беруться за будь-яку справу і роблять її не тільки надхненно, а й отримуючи від неї задоволення. Робота для них, за висловом І. Канта, – “найкращий спосіб насолоджуватися життям”. Людмила Федорівна Компанієць теж із таких людей. Її філософія праці як джерела насолоди стала основою нашого гімназійного життя. Адже тільки така праця переростає у творчість, формує  людину майбутнього.
       Догора Людмило Федорівно! Щиро вітаємо із Вашим сонячним святом. Бажаємо щастя і тепла. натхнення і життєвих перемог! Нехай будні наповнюються яскравими барвами, оптимізмом, любов’ю та гармонією. Міцного Вам здоров’я та усіх земних радощів!
З повагою та любов’ю колектив Ковельської міської гімназії.

Популярні новини

Безпечний Інтернет

День безпечного інтернету Ця міжнародна календарна подія виникла за сприяння…

Позитивний мікроклімат в педколективі

  19.10.21р.  в ліцеї відбувся круглий стіл «Позитивний мікроклімат в пе…

НАКАЗ про організацію освітнього процесу

НАКАЗ про організацію освітнього процесу Розклад навчальних занять(додаток 1)…

© ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ М.КОВЕЛЯ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ вул. Незалежності, 49, т. (03352) 5-95-08, e-mail: k_mg@i.ua