Ми – учасники Всеукраїнської програми освіти для демократичного громадянства в Україні.

12
Лют, 2016
  • Головна
  • Новини
  • Ми – учасники Всеукраїнської програми освіти для демократичного громадянства в Україні.

З радістю повідомляємо, що нашу команду відібрано до участі в першому циклі Всеукраїнської програми освіти з демократичного громадянства «Демократична школа».

Відібрані команди (32) візьмуть участь у повному циклі Програми, що триватиме з березня 2016 до травня 2017 року, а саме:

  • директор Вальчук О.І. (координатор проекту)  візьме учать у конференції з нагоди офіційного відкриття програми «Демократична школа», яка відбудеться 1 березня у Міністерстві освіти і науки України  (м. Київ);
  • ініціативна група у складі Вальчук О.І., Козачук Р.І., Ваврищук В.С., Прокопів І.Я.  візьмуть участь у тренінгу, який відбудеться  13-17 березня,  у Львові.
  • педагоги та учні гімназії будуть оцінювати ситуацію у гімназії та розроблять план змін для втілення у 2016/17 навчальному році (квітень-травень 2016р.);
  • педагогічний та учнівський колективи реалізуватимуть загально гімназійний проект з метою демократизації шкільного врядування, включення принципів демократії та прав людини і їх вивчення у навчально-виховну роботу гімназії, а також поглиблення співпраці з громадою (2016/17 навчальний рік);
  • тісно співпрацюватимуть    з експертами-консультантами, закріпленими за гімназією, у т.ч. допомогатимуть в організації трьох спільних зустрічей/тренінгів у гімназії упродовж навчального року;
  • проводитимуть регулярну оцінку змін у гімназії та інформуватимуть про її підсумки експертів Програми;
  • будуть відкритими до співпраці та обміну досвідом з іншими командами-учасницями Програми.

Програму розроблено у співпраці з Міністерством освіти і науки України та Радою Європи з метою підтримки системних реформ у сфері середньої освіти в Україні. Програма фінансується Міністерством закордонних справ Королівства Норвегії.

Трирічна  (2016-2018рр.) Всеукраїнська програма освіти  для демократичного громадянства  в Україні «Демократична школа» спрямована на поглиблення культури демократії у школі шляхом підтримки подальшої демократизації  та децентралізації шкільного врядування, пропагування держано-громадського партнерства і розвитку демократичного середовища у школі, а також сприяння організації навчально-виховної роботи на принципах освіти з прав людини та демократичного громадянства. Структура Програми передбачає поглиблення суспільної єдності та діалогу між різними регіонами України через налагодження партнерських зв’язків між школами.

Програмна діяльність ґрунтується на Хартії Ради Європи з освіти для демократичного громадянства та справ людини, ухваленій Рекомендацією СМ/Rec (2010)7, і відповідає пріоритетам Плану дій Ради Європи для України на 2015-2017рр.

Проект спрямований на вчителів, директорів шкіл, батьків, школярів, місцеві громади, представників місцевого самоврядування та державних управлінців у сфері освіти.

Популярні новини

Безпечний Інтернет

День безпечного інтернету Ця міжнародна календарна подія виникла за сприяння…

Позитивний мікроклімат в педколективі

  19.10.21р.  в ліцеї відбувся круглий стіл «Позитивний мікроклімат в пе…

НАКАЗ про організацію освітнього процесу

НАКАЗ про організацію освітнього процесу Розклад навчальних занять(додаток 1)…

© ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ М.КОВЕЛЯ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ вул. Незалежності, 49, т. (03352) 5-95-08, e-mail: k_mg@i.ua