Ми – одна сім’я, одна родина

01
Жов, 2013

 У винятково  теплій і зворушливій атмосфері відбулась нещодавно традиційна зустріч батьківської громади з учителями та адміністрацією нашого навчального закладу, де кожен із запрошених зміг відчути себе частиною великої гімназійної родини.

   Особливого трепету додали пісенні композиції юних аматорів сцени, учасників гуртка хорового та сольного співу, адже кожен художній номер щемно бринів теплотою родинного затишку, ласки і мудрості.

                         

   Офіційну частину батьківської конференції відкрила директор Олена Іванівна Вальчук, яка прозвітувала про стан готовності гімназії до нового навчального року та впровадження державних стандартів базової та повної загальної середньої освіти. Основна тема доповіді  керівника – підведення підсумків роботи педагогічного та учнівського колективу за минулий навчальний рік. Директор зосередила увагу батьківської громади на пріоритетних напрямках розвитку навчально-виховного процесу, управлінської діяльності, науково-методичної та виховної роботи, а також ознайомила присутніх  із особливостями організації учнівського співуправління, міжнародною діяльністю Шкільного Європейського Клубу. Батьки мали змогу переконатися в чіткій організації харчування учнів, медичному обслуговуванні.

   Загальногімназійний батьківський  форум теплими оплесками привітав гостей  – представників Народного депутата України Степана Івахіва. З вітальним словом перед громадою виступила Наталія Дмитрівна Маленицька. Батьки-члени піклувальної ради поділилися з гостями проблемами матеріальної  бази гімназії та попросили посприяти їхньому вирішенню.

   Продовжили зустріч завідувачі предметних кафедр Барановська Л.Л., Самчук Л.Г., Велимчаниця Н.Ю., Котюк І.В., Сметюх О.С.   Вони презентували плідну діяльність своїх методичних осередків: напрацювання, досягнення учнів та вчителів у різних сферах гімназійного життя.

   Конференція ухвалила вважати управлінську діяльність такою, що відповідає інтересам громадськості гімназії,  а роботу педагогічного колективу – такою, що забезпечує державну політику, спрямовану на дотримання прав дітей та молоді на здобуття гарантованої якісної доступної загальної середньої освіти відповідно до Закону України «Про загальну середню освіту», виконання державних цільових програм Національної стратегії розвитку освіти в України.

   Батьківська конференція в черговий раз засвідчила, що саме така форма співпраці педагогічного колективу батьків та громадськості сприяє розвитку класичної гімназії, удосконаленню навчально-виховного процесу, формуванню позитивного іміджу та демократичного стилю управління.

Сметюх О.С.,

 зав.кафедрою виховання та розвитку

Популярні новини

Безпечний Інтернет

День безпечного інтернету Ця міжнародна календарна подія виникла за сприяння…

Позитивний мікроклімат в педколективі

  19.10.21р.  в ліцеї відбувся круглий стіл «Позитивний мікроклімат в пе…

НАКАЗ про організацію освітнього процесу

НАКАЗ про організацію освітнього процесу Розклад навчальних занять(додаток 1)…

© ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ М.КОВЕЛЯ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ вул. Незалежності, 49, т. (03352) 5-95-08, e-mail: k_mg@i.ua