Міжнародний проект “Innovate your dreams”

13
Кві, 2019

Один із напрямків роботи вчителів англійської мови є актуальне залучення учнів до міжнародних проектів,що сприяє розвитку їх творчих здібностей, глобального мислення та підвищення їх мотивації до вивчення англійської мови.
Учні 2-А, 2-В і 3-В гімназіїних класів разом з вчителями Гарбуз В.Р. і Плєшковою О.В. взяли участь в найбільшому міжнародному проекті “Innovate your dreams”, засновник і координатор учитель з Пакистану Хурам Шарзар. Проект тривав 7 тижнів, кожен мав свою назву і завдання. Учні розмірковували про професії майбутнього, обговорювали життя в 2030 році і те що зміниться в реальному світі. Кожного тижня підсумовували результати та викладали фотозвіт і отримували завдання на наступний. Учні працювали в команді, були креативні та організовані, створювали нове та цікаве, малювали плакати та виготовляли різні вироби своїми руками.
Проект був створений, щоб підготувати молодь до дорослого життя, новинок та інновацій. Всі учасники були задоволені результатом і отримали сертифікати.

Популярні новини

Безпечний Інтернет

День безпечного інтернету Ця міжнародна календарна подія виникла за сприяння…

Позитивний мікроклімат в педколективі

  19.10.21р.  в ліцеї відбувся круглий стіл «Позитивний мікроклімат в пе…

НАКАЗ про організацію освітнього процесу

НАКАЗ про організацію освітнього процесу Розклад навчальних занять(додаток 1)…

© ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ М.КОВЕЛЯ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ вул. Незалежності, 49, т. (03352) 5-95-08, e-mail: k_mg@i.ua