Літня школа для учнів 10-11 класів та студентів.

22
Сер, 2016

На базі Центру гуманітарної освіти ім. Надії Касянчук  цьогоріч протягом 5-6 серпня функціонувала Літня школа для учнів 10-11 класів та студентів, яку організували Анна Лисюк, Олена Абрамович та Анастасія Гуд. Схвальним є те, що наші гімназисти були найактивнішими слухачами тренінгів, а саме Анна Гич, Дмитро Пех, Віталій Моголюк, АльонаСарапіна, Софія Синькевич, Анастасія Пташенчук. Варто зауважити, що випускники гімназії Юлія Новак та Оксана Семотюк також долучилися до цього пізнавального дійства, оскільки мали можливість детально ознайомитися зі студентськими програмами обміну. Олена Абрамович, журналіст-міжнародник телеканалу «112 Україна», поділилася досвідом професійного визначення та кар’єрного зростання, презентувала сучасні професії, ознайомила з ринком праці в Україні. Анастасія Гуд, випускниця Національного університету ім.. Т.Шевченка факультету англійсько-французької філології, запропонувала лекцію і тренінг з time-менеджменту, представила волонтерські закордонні безкоштовні програми, відкрила можливості пізнати світ і знайти своє місце в ньому.

Приємно усвідомлювати те, що такі випускники гімназії, як Анна Лисюк, вже багато чого досягли у своєму житті й готові ділитися з іншими, адже саме вона стала ініціатором такої літньої школи й запросила своїх друзів до співпраці. Після закінчення Києво-Могилянської академії Анна виграла грант від американського уряду «fulbriqht»  на магістерську програму з культурного менеджменту в Університеті штату Індіана, стажувалася в провідних музеях Америки: Смітсонівському музеї американської історії (м. Вашингтон), Музеї сучасного мистецтва (м. Нью-Йорк). Сьогодні Анна Лисюк активно співпрацює з мистецькими столичними інституціями, Школою фотографії В.Марущака, є фоторедактором видавництва «Основа», консультує учнів, студентів щодо написання резюме та мотиваційного листа при подачі на безкоштовні волонтерські та навчальні програми за кордоном.  Слухачам літньої школи запам’яталися промова Стіва Джобса та документальний фільм «Свалка» про сучасного художника Віка Муніса, який створив шедеври зі звичайного сміття у Ріо-де-Жанейро.

Окрім цього, учасники мали можливість прослухати лекцію про здорове харчування, яку провів дієтолог Вадим Санджара,  та медитувати на березі річки разом з тренером з йоги.

Популярні новини

Безпечний Інтернет

День безпечного інтернету Ця міжнародна календарна подія виникла за сприяння…

Позитивний мікроклімат в педколективі

  19.10.21р.  в ліцеї відбувся круглий стіл «Позитивний мікроклімат в пе…

НАКАЗ про організацію освітнього процесу

НАКАЗ про організацію освітнього процесу Розклад навчальних занять(додаток 1)…

© ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ М.КОВЕЛЯ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ вул. Незалежності, 49, т. (03352) 5-95-08, e-mail: k_mg@i.ua