Літературна презентація книги «Олена Пчілка – дітям»

04
Кві, 2016

В рамках Декади дитячої книги відбулася презентація нової книги Олени Пчілки з творами для дітей.  До видання цієї збірки, що вийшла друком у львівському видавництві «Апріорі», долучилися науковці Волинського краєзнавчого музею. Над укладанням змісту та передмовою до видання книжки працювала  завідувач Колодяженським літературно-меморіальним  музеєм Лесі Українки  Віра Комзюк. Вона була почесною гостею на святі.

Присутні, разом з учасниками заходу, перегорнули сторінки цієї чудової книги. Піднесено звучали вірші у виконанні учениць 2-А класу – Саюк О., Бірук С., Шкаран А. Цікаву інсценівку казки показали Римарчук В., Варковець І. (2-Б клас), Стрельчук М. ( 2-А). Фольклорні записи та байки артистичне виконали – Заграй М., Мовчан М. (2-Б) та Круткова Е. (2-А).

Незважаючи на те, що ці твори були написані понад століття тому, вони надзвичайно сучасні та необхідні нам сьогодні як ніколи, адже повертають нас до нашого національного середовища.

На завершення Віра Михайлівна поділилася враженнями про свою роботу  над збіркою, та  подарувала гімназійній бібліотеці добірку книжок із серії «Апріорі-дітям». Також відбувся цікавий діалог з присутніми в залі гімназистами.

Директор  гімназії Олена Іванівна, щиро подякувала  всім учасникам заходу.

Популярні новини

Безпечний Інтернет

День безпечного інтернету Ця міжнародна календарна подія виникла за сприяння…

Позитивний мікроклімат в педколективі

  19.10.21р.  в ліцеї відбувся круглий стіл «Позитивний мікроклімат в пе…

НАКАЗ про організацію освітнього процесу

НАКАЗ про організацію освітнього процесу Розклад навчальних занять(додаток 1)…

© ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ М.КОВЕЛЯ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ вул. Незалежності, 49, т. (03352) 5-95-08, e-mail: k_mg@i.ua