«Лідер гімназії»

03
Кві, 2013

 Другий рік поспіль центр старостату разом з радою президента організовують конкурс «Лідер гімназії».

   Цьогоріч  журі, у складі переможниць конкурсу «Лідер гімназії -2012»  Коц Інни та Яцюк Тетяни і заступника директора з виховної роботи Руслани Степанівни Рижко, лідером гімназії року 2013 визнало Григолу Ольгу, яка бере участь у роботі сектору навчально-пізнавальної діяльності 5-А класу та входить у раду президента.

    Герасімова Діана (староста 4-А класу), Яновець Андрій (сектор навчально-пізнавальної діяльності 4-Б класу), Громадська Дарія (голова сектору дозвілля та корисних справ 5-Б класу), Марчук Роман (сектор дозвілля та корисних справ 6-А класу) показали лідерські якості під час участі в конкурсах: візитка-презентація «Я – лідер », «Оратор», «Питання – відповідь» (тема: організація роботи учнівського співуправління гімназії), презентації домашнього завдання, яке передбачало створення назви девізу, емблеми учнівського співуправління гімназії.

   Вболівальники-гімназисти 4-6-их класів мали змогу поспостерігати за учасниками конкурсу під час виконання колективного завдання «Паркан ідей».

    Тісна співпраця з однолітками, систематизація і узагальнення своїх досягнень, опрацювання допоміжної літератури під час підготовки до конкурсу довели учасникам  необхідність активної участі у громадському житті класу, гімназії – важливому чиннику у підготовці до самостійного життя.

    На згадку про участь у «Лідер гімназії-2013» конкурсанти отримали  подарунки, грамоти та світлину. Спонсор конкурсу родина учня 5-А класу Добиша Владислава.

Популярні новини

Безпечний Інтернет

День безпечного інтернету Ця міжнародна календарна подія виникла за сприяння…

Позитивний мікроклімат в педколективі

  19.10.21р.  в ліцеї відбувся круглий стіл «Позитивний мікроклімат в пе…

НАКАЗ про організацію освітнього процесу

НАКАЗ про організацію освітнього процесу Розклад навчальних занять(додаток 1)…

© ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ М.КОВЕЛЯ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ вул. Незалежності, 49, т. (03352) 5-95-08, e-mail: k_mg@i.ua