Ковельська міська гімназія в ТОП-100 кращих шкіл України

18
Лют, 2012
  • Головна
  • Новини
  • Ковельська міська гімназія в ТОП-100 кращих шкіл України

Від творчого вчителя — до творчого учня. Це гасло є визначальним у робочих взаєминах викладачів та учнів міської гімназії.
Серед переможців та призерів обласного конкурсу-захисту наукових робіт, який нещодавно відбувся в обласному центрі, значаться і семеро ковельських гімназистів. Ірині Мар’юсік, яка перемогла серед знавців англійської мови, успішне навчання в гімназії дало можливість навчатися в Сполучених Штатах як учаснику програми “Flex” з підтримки майбутніх лідерів.
Цього року американський досвід Ірини наслідують гімназистки Юлія Ваврищук та Софія Шкварок. Гімназія обрана пілотною школою в економічному проекті, який підтримують Міністерство освіти і науки України та Посольство Королівства Нідерланди. Давно і успішно діє Європейський клуб та реалізуються програми “Шкільного обміну”. Загалом інтеграцію в освітній простір Європи тут визначають як головний стратегічний напрямок розвитку навчального закладу.
Високе місце в рейтингу “Кращих шкіл України” в гімназії сприйняли не лише як визнання заслуг, а й аванс на перспективу.
В подальшому колектив гімназії планує підтвердити та примножити свої здобутки, вміло поєднуючи славні традиції закладу з інноваційними підходами в освіті.

За матеріалами http://www.kovel.tv/suspilstvo/kovelska-miska-gimnazija-v-top-100-kraschyh-sh…

Популярні новини

Безпечний Інтернет

День безпечного інтернету Ця міжнародна календарна подія виникла за сприяння…

Позитивний мікроклімат в педколективі

  19.10.21р.  в ліцеї відбувся круглий стіл «Позитивний мікроклімат в пе…

НАКАЗ про організацію освітнього процесу

НАКАЗ про організацію освітнього процесу Розклад навчальних занять(додаток 1)…

© ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ М.КОВЕЛЯ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ вул. Незалежності, 49, т. (03352) 5-95-08, e-mail: k_mg@i.ua