Конференція “2018- TESOL-Ukraine national convention-“New Ways to Success”

23
Бер, 2018

9-10 березня у Львові відбулася  конференція “2018- TESOL-Ukraine national convention-“New Ways to Success” за підтримки міністерства освіти та науки  України та посольства Америки в Україні.

У конфренції брали участь понад 250 викладачів вищих та середніх навчальних закладів з різних куточків України. Також були запрошені науковці та волонтери з корпусу миру в Україні з Америки та Великої Британіі, які ділилися досвідом викладання англійської мови. Їх майстер-класи відображали широкий спектр досліджень в галузі лінгвістики, комп’ютерної лінгвістики та лінгвометодики. Вчитель гімназії Ольга Плєшкова провела майстер-клас за темою ‘‘Teaching reading strategies for developing reading skills ’’, а Надія Бурим показала майстер-клас за темою ‘‘Developing listening skills challenges, activities ’’.

За два дні учасники мали нагоду збагатити свої знання з методики та практики викладання англійської мови. Цікавою та пізнавальною була виставка наукової та методичної літератури Cambridge University Press, де можна було придбати або познайомитися з новинками літератури.

Популярні новини

Безпечний Інтернет

День безпечного інтернету Ця міжнародна календарна подія виникла за сприяння…

Позитивний мікроклімат в педколективі

  19.10.21р.  в ліцеї відбувся круглий стіл «Позитивний мікроклімат в пе…

НАКАЗ про організацію освітнього процесу

НАКАЗ про організацію освітнього процесу Розклад навчальних занять(додаток 1)…

© ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ М.КОВЕЛЯ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ вул. Незалежності, 49, т. (03352) 5-95-08, e-mail: k_mg@i.ua