Інтервізія практичних психологів

27
Січ, 2022

 

         25 січня 2022 року в освітньому ХАБі ЦПРПП відбулося  чергове засідання інтервізійної групи працівників  психологічної служби ЗЗСО. 

      Оксана Мельничук,  практичний психолог ліцею ім. Олени Пчілки, фасилітатор даної інтервізії обрала тему «Використання універсальної колоди метафоричних універсальних карток (МАК) у практиці казкотерапії». МАК- це ефективний та доволі новий інструмент психолога, який  дозволяє у дуже  короткий відрізок часу отримати необхідний обсяг інформації для якісної діагностичної, корекційної та терапевтичної роботи. Даний метод підходить як для групової, так і для індивідуальної роботи з дітьми та дорослими.  Діапазон застосування асоціативних метафоричних карток великий: згрупування класу, корекція та профілактика вад особистісного розвитку особистості,  підвищена тривожність, профілактика професійного вигоряння, проблеми дитячо-батьківських відносин, способи вирішення конфліктів та багато іншого.

      Фахівець ознайомила присутніх з правилами роботи з картами, їх різновидами та функціями; використовуючи колоди «Вона», «Я і всі-всі-всі» авторства К. Крюгер та колоду «Майстер казок» (Т.Зінкевич-Євстігнєєва) провела техніки: «Історії», «Асоціації», «Біографія», «Криза», «Таємниця». На завершення психологи обмінялися враженнями від використання МАК  та проведеної інтервізії.

Популярні новини

Безпечний Інтернет

День безпечного інтернету Ця міжнародна календарна подія виникла за сприяння…

Позитивний мікроклімат в педколективі

  19.10.21р.  в ліцеї відбувся круглий стіл «Позитивний мікроклімат в пе…

НАКАЗ про організацію освітнього процесу

НАКАЗ про організацію освітнього процесу Розклад навчальних занять(додаток 1)…

© ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ М.КОВЕЛЯ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ вул. Незалежності, 49, т. (03352) 5-95-08, e-mail: k_mg@i.ua

0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x